چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰

حامد شیری: ساکت الهامی ما را متحد تر و همدل تر کرد

حامد شیری: ساکت الهامی ما را متحد تر و همدل تر کرد

حامد شیری در خصوص آخرین وضعیت تیمش صحبت هایی را بیان کرده است

به گزارش ایران ورزشی، حامد شیری در خصوص تقابل نساجی مقابل ذوب‌آهن به میزان گفت:

هفته گذشته مقابل پدیده نمایش خیلی خوبی داشتیم و از نظر شرایط جدولی شرایطمان خیلی بهتر شد. روی کاغذ هنوز احتمال خطر سقوط وجود دارد؛ بنابراین بازی نساجی مقابل ذوب‌آهن برای هر دو تیم حساس است و ما سعی می‌کنیم بهترین نتیجه ممکن را از این مسابقه کسب کنیم. ترجیح می‌دهیم در اصفهان برنده باشیم.
او افزود:

اگر ترکیب نیم فصل اول و نیم فصل دوم نساجی را مقایسته کنید می‌بیند همان بازیکنان در تیم قرار دارند و حتی ساکت الهامی در نیم فصل بازیکنان جدید نخرید. اما شاهد بودید که با هدایت الهامی نتایج خوبی کسب کردیم. این تاثیر حضور الهامی در کادرفنی تیم است. الهامی از نظر روحی و روانی به تیم ما کمک زیادی کرده است. با توجه به نتایجی که کسب کردیم همدل و متحدتر نسبت به نیم فصل اول پیش رفتیم. انشاالله در پایان لیگ دل هواداران شاد شود.
کاپیتان نساجی در پاسخ به اینکه تقابل با استقلال در هفته بیست و نهم چه تاثیری روی انگیزه بازیکنان مقابل ذوب‌آهن دارد، گفت:

از آنجایی که نساجی دو هفته دیگر به مصاف استقلال می‌رود بازیکنان انگیزه زیادی دارند تا مقابل ذوب‌آهن آمادگی بالای خودشان را نشان بدهند و مقابل آبی‌پوشان هم در ترکیب اصلی قرار بگیرند. بنابراین این موضوع به نفع تیم ما هست و با انگیزه بالایی مقابل ذوب‌آهن در زمین حاضر می‌شویم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.