پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹

استعفای مجازی بنا

استعفای مجازی بنا

خبر استعفای محمد بنا در حالی منتشر شده که خارج شدن او از گروه مربیان در فضای مجازی، دلیل انتشار این خبر است.

 هنوز اردوهای تیم ملی کشتی شروع نشده که این فدراسیون با حاشیه تازه ای مواجه می‌شود؛ حاشیه " استعفای محمد بنا". البته این خبر نه از سوی سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی و نه از سوی فدراسیون کشتی تایید نشده و به همین خاطر در صحت آن تردید زیادی وجود دارد؛ به خصوص اینکه نایب رییس فدراسیون و مسوول مستقیم مسائل فنی، حمید سوریان است و بعید است بنا و سوریان نتوانند بر سر موضوعی به توافق برسند.

ماجرا از این قرار است که یکی از سایت ها، عصر روز گذشته خبری درباره استعفای بنا منتشر کرد آنهم با استدلال نه چندان قوی. مسئله ای که باعث شده به این نتیجه برسند بنا استعفا داده، این است که سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی از گروه مربیان در فضای مجازی " لفت" داده است که خب قاعدتا این دلیل نمی تواند پشتوانه محکمی برای این خبر باشد. پیگیری‌های ایران ورزشی از مسوولان فدراسیون هم فقط یک نتیجه دارد. گویا در ارتباط با تعداد روزهای اردو برای تیم‌های ملی اختلاف سلیقه ای وجود داشته که البته آنقدر جدی نیست که دلیلی خوبی برای استعفای سرمربی تیم ملی باشد؛ ضمن اینکه اصلا استعفایی به دست مسوولان فدراسیون نرسیده و حتی صحبتی هم از سوی بنا با آنها نشده است. کسانیکه با روحیه بنا آشنایی دارند، می‌دانند که او در هنگام دلخوری از یک موضوع، به این ترتیب فاصله ی گیرد و به واسطه همین تجربه است که می‌توان پیش بینی کرد که ظرف چند روز آینده نشستی بین سوریان و بنا برگزار می‌شود و مسائل بررسی می‌شود.

در حال حاضر تیم ملی برنامه مشخصی ندارد و فدراسیون کشتی برای تعیین تکلیف اردوها، منتظر اعلام نظر اتحادیه جهانی است؛ بنابراین فرصت کافی وجود دارد و بعید است این مسائلی که مطرح شده، خللی در برنامه ریزی برای تیم ملی در مسیر المپیک به وجود بیاورد.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.