سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱

کالیاری مشکلی با قرض دادن ناهیتان ناندز ندارد اما رقم بالاتری از اینتر می خواهد

کالیاری مشکلی با قرض دادن ناهیتان ناندز ندارد اما رقم بالاتری از اینتر می خواهد

هنوز توافقی بین اینتر و کالیاری برای ناندز حاصل نشده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از  جانلوکا دی مارتزیو، اینتر و کالیاری در روزها و ساعات اخیر، مذاکرات مداومی در مورد راجا ناینگولان، دالبرت و ناهیتان ناندز داشته اند. ناندز که می خواهد به تیمی بزرگ مثل اینتر منتقل شود، هدفی جدی برای قهرمان فصل قبل سری آ به حساب می آید اما نراتزوری برای نهایی کردن انتقال با محدودیت های مالی مواجه شده است. در واقع به دلیل محدودیت های تحمیل شده توسط مالکان اینتر، آسیلیو و ماروتا فقط می توانند ناندز را با فرمول انتقال قرضی و با رقمی در محدوده بودجه باشگاه به خدمت بگیرند.

کالیاری برای واگذار کردن این هافبک اروگوئه ای که می تواند در نقش وینگ بک نیز بازی کند، مشکلی با فرمول انتقال قرضی و با حق خرید ندارد اما حاضر به دادن پاسخ مثبت به رقمی که اینتر پیشنهاد داده نیست. با توجه به اینکه اختلاف دو باشگاه فقط به جنبه مالی معامله مربوط است، بنابراین شاید در روزهای آینده به لطف تلاش های مدیران این مشکل برطرف شود. برخی منابع دیگر نیز گفته اند کالیاری برای قرض دادن ناندز به اینتر، رقمی نزدیک به 10 میلیون یورو می خواهد.

فابریتزیو رومانو نیز گزارش داده اگر توافقات لازم حاصل شود و ناندز در نهایت با اینتر قرارداد امضا کند، آنگاه انتقال هکتور بیرین به این تیم منتفی خواهد شد چراکه نراتزوری فقط به جذب یکی از این دو می اندیشد. آرسنال همچنان فقط حاضر است این بازیکن اسپانیایی را به صورت دائمی و یا با فرمول قرضی با حق خرید اجباری به فروش برساند در نتیجه اینتر کار ساده ای برای جذب جانشین حکیمی ندارد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.