یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

آرای استراماچونی و بودوروف صادر نشده است

حجت نظری: منتظر تائیدیه دریافت پول شفر و پاختاکور هستیم

حجت نظری: منتظر تائیدیه دریافت پول شفر و پاختاکور هستیم

حجت نظری عنوان کرد هنوز رایی در مورد استراماچونی و بودوروف صادر نشده و صدور آرای اینچنینی برای نقل و انتقالات ما مشکلی ایجاد نمی کند

به گزارش ایران ورزشی، حجت نظری در خصوص پرداخت بدهی باشگاه استقلال به وینفرد شفر به شبکه خبر گفت:
بدهی باشگاه استقلال به سرور جپاروف پرداخت شده و تائیدیه وی را هم گرفتیم. البته بدهی به باشگاه پاختاکور نیز پرداخت شده و منتظر هستیم تا تائیدیه آنها را هم بگیریم.
 
نظری افزود:
ضمن تشکر از خلیل زاده بابت پیگیری موضوع و همچنین احمد مددی، بخش دوم پرداختی به شفر با پیگیری سرپرست باشگاه انجام شده است. امروز از متوجه شدم تمام بدهی باشگاه به شفر پرداخت شده و منتظر تائیدیه های پرداخت هستیم تا ظرف یکی دو روز دیگر پنجره باشگاه را باز کنیم.
 
سخنگوی استقلال در پاسخ به این سوال که در مجموع چقدر بدهی باشگاه پرداخت شده است عنوان کرد:
پرداخت ها در طول زمان بوده و در یک برهه انجام نشده است. ما از راه های مختلف تلاش کردیم این پول ها را پرداخت کنیم ولی در مجموع 93 هزار و 500 دلار به جپاروف پرداخت شده است. باشگاه پاختاکور هم 100 هزار دلار از ما دریافت کرده و حدود 600 هزار دلار هم به شفر پرداخت شده است.
 
نظری تاکید کرد:
ما از کشورهای مختلف تلاش کردیم این مبالغ را واریز کنیم. هم سرپرست و هم رئیس هیات مدیره اطمینان دادند که بدهی ها پرداخت شده است. تائیدیه سرور جباروف هم روز گذشته به دست ما رسیده است.
 
نظری در خصوص پرونده استراماچونی گفت:
خوشبختانه هنوز از آنها خبری نیست البته ما موضوع را از طریق وکیل باشگاه در فیفا دنبال می کنیم. خوشبختانه هنوز رایی در مورد استراماچونی و بودوروف صادر نشده و صدور آرای اینچنینی برای نقل و انتقالات ما مشکلی ایجاد نمی کند. اگر هم رای صادر شود تا نیم فصل فرصت داریم تا بقیه بدهی ها را تسویه کنیم.
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.