پنج شنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰

آلابا: هیجان زیادی برای پوشیدن پیراهن رئال مادرید دارم؛ هر جا مربی بگوید بازی می کنم

آلابا: هیجان زیادی برای پوشیدن پیراهن رئال مادرید دارم؛ هر جا مربی بگوید بازی می کنم

مدافع اتریشی رئال مادرید گفت بابت پوشیدن پیراهن این باشگاه هیجان زیادی دارد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید، مراسم معارفه داوید آلابا، بازیکن جدید باشگاه رئال مادرید در حال انجام است و این بازیکن بعد از امضای قرارداد مقابل دوربین خبرنگاران قرار گرفت و صحبت های در مورد پیوستن به تیم مادریدی انجام داد. آلابا که فصل آینده با پیراهن شماره 4 به میدان خواهد رفت، در مورد حضورش در پایتخت اسپانیا گفت:

سلام به همه. از همه به خاطر این خوش آمدگویی گرم متشکرم. امروز روز بزرگی در دوران بازی من است و هیجان زیادی دارم تا پیراهن رئال مادرید را بر تن کنم. امیدوارم بتوانیم در کنار هم بسیار موفق باشیم. زنده باد مادرید! پیوستن به این باشگاه رویایی است که به واقعیت تبدیل شد. رئال بزرگترین باشگاه دنیا است و تنها چیزی که می توانم بگویم این است که منتظر بازی در این تیم هستم.
او در مورد پوشیدن پیراهن راموس نیز گفت:

این شماره به من پیشنهاد شد چون شماره های چندان دیگری در دسترس نبود. می دانم این شماره در رئال مادرید چه ارزشی دارد و می خواهم نشان دهم قدر آن را می دانم. به اینجا نیامده ام تا خودم را با کس دیگری مقایسه کنم. همچنان داوید آلابا خواهم بود. راموس یک رهبر بود و سعی می کنم به آن احترام بگذارم اما قرار نیست خودم را با او مقایسه کنم. دوست داشتم در کنار راموس بازی کنم چون بازیکن بزرگی است و البته دوست دارم زوج خوبی با واران تشکیل دهم.
بازیکن جدید رئال مادرید در ادامه گفت:

به اینجا آمده ام تا به عنوان یک بازیکن و انسان رشد کنم. پیشنهادهای زیادی داشتم اما دیگر به آنها فکر نمی کنم چرا که به نظرم رئال چالشی بود که منتظرش بودم. از بچگی همیشه بازی های رئال مادرید را دنبال می کردم. وقتی در وین بودم همیشه می شنیدم مردم در مورد رئال مادرید صحبت می کنند و به همین خاطر امروز روز خاصی برای من است.
این بازیکن در ادامه در مورد جدایی زیدان و کار کردن با آنچلوتی گفت:

  مشخصا بابت جدایی زیدان ناراحت شدم اما خوشحالم که آنچلوتی به جای او آمد زیرا این مربی را می شناسم و مطمئنم به خوبی با هم کنار خواهیم آمد. فکر می کنم این فصل فوتبال خوبی به نمایش بگذاریم.
او در مورد پستش در رئال مادرید گفت:

فکر می کنم توانایی بازی در چندین پست را دارم اما هر چه مربی از من بخواهد را انجام خواهم داد. از فردا در تمرینات حاضر می شوم و نمی توانم صبر کنم تا با هم تیمی های جدیدم آسنا شوم. چند کلمه اسپانیایی بلدم اما هنوز چیز زیادی از این زبان یاد نگرفته ام. به زودی یادگیری اسپانیایی را شروع می کنم. رابطه خوبی با کروس دارم و او را  از قبل می شناسم.
آلابا در مورد بازی در سانتیاگو برنابئو گفت:

وقتی مقابل رئال بازی کردم حس خوبی داشتم. جو سانتیاگو برنابئو عالی بود و می خواهم به زودی این جو را دوباره تجربه کنم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.