پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

محمدی زیر تیغ منفعت طلبان

حمله مجازی به سرمربی تیم ملی کشتی آزاد

حمله مجازی به سرمربی تیم ملی کشتی آزاد

سمت سرمربیگری تیم ملی کشتی آزاد در اختیار غلامرضا محمدی است اما این سمت به طرز ناجوانمردانه ای در روزهای اخیر مورد هجمه قرار گرفته است. حملاتی هدفمند و مشخص است که در نهایت به تیم ملی آسیب می زند.

ایران ورزشی: در حالیکه کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد به دنبال برگزاری انتخابی تیم ملی کشتی اعزامی به مسابقات جهانی است اما هنوز برخی دست از تخریب کادر فنی تیم ملی بر نمی دارند. در حالی موجی از انتقادات از سرمربی تیم ملی کشتی آزاد به راه افتاده که او به دنبال برقراری عدالت در تیم ملی است اما با اینحال برخی بنای ناسازگاری با او دارند و در این راه از هر بهانه ای برای انتقاد از سرمربی تیم ملی استفاده می کنند. هفته گذشته پخش نشدن مسابقات از اینستاگرام فدراسیون کشتی بهانه برای انتقاد از سرمربی تیم ملی کشتی آزاد شد.

مسابقاتی که این هفته در یک وزن دیگر برگزار شد و این بار هم پخش شد اما به نظر بییندگان آن کمتر از معترضان هفته گذشته بود. در واقع مسابقه انتخابی وزن 74 کیلوگرم که روز پنج شنبه در خانه کشتی برگزار شد که کمتر از 2 هزار نفر بیننده داشت. به همین دلیل این سئوال به وجود می آید که چرا باید برای پخش نشدن رقابتی ه کمتر از دو هزار نفر بیننده داشته این همه جنجال به پا شود؟

قبل از آن هم برگزار شدن یا نشدن انتخابی تیم ملی دلیلی برای تخریب غلام محمدی و حالا هم که در فضای مجازی پرونده ای نصف و نیمه برای مسابقات جهانی 2011 استانبول باز شده و از کادر فنی انتقاد شده که چرا در آن سال به جای سید احمد محمدی، مصطفی آقاجانی انتخاب شده است. یک وزن در هفت وزن با نظر سرمربی انتخاب شده و البته تیم هم با اختلاف امتیاز بسیار کم با روسیه در رده دوم جهان قرار گرفته اما سرمربی تیم ملی عدالت را رعایت نکرده است! نکته عجیب دیگر اینکه در تمامی انتقادات محمدی تنها هدف قرار می گیرد. محسن کاوه چه در سال 2011 و چه حالا که مدیر تیم های ملی است، فرد مهمی در کادر فنی بوده اما چرا اسمی از او به میان نمی آید؟ ظاهرا منتقدان مشکلی با محسن کاوه ندارند و تمامی این انتقادات هم بهانه است. بلکه فقط صندلی محمدی هدف است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.