سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰

ادن هازارد و احتمال بازگشت دوباره به چلسی؟

ادن هازارد و احتمال بازگشت دوباره به چلسی؟

ادن هازارد بازیکنی که قراردادی 5 ساله به رئال مادرید امضا کرده است، هر سال نزدیک به 20 میلیون یورو برای مادریدی ها خرج در پی داشته است و با این وجود هنوز نتوانسته است انتظارات را برآورده کند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از AS، هازارد که در طول دوران حضورش در رئال مادرید با مصدومیت های زیادی روبرو بوده است، به تازگی تورنمنت یورو 2020 را به اتمام رسانده است و این روزها خود را برای حضوری دوباره در مادرید آماده می کند. با این حال روز گذشته اعلام شد هازارد خواستار ترک رئال مادرید نیست و می خواهد نشان دهد که هنوز هم می تواند برای این تیم بازی کند ولی نشریه AS به تازگی در خبری مدعی شده است که واسطه هایی در لندن هستند که احتمال بازگشت این بازیکن به چلسی را رد نکرده اند.

او که با مبلغی نزدیک به 100 میلیون یورو از لندن راهی مادرید شد، برای این که تراز مالی کهکشانی ها به هم نخورد باید با ملبغی در حدود 60 میلیون یورو راهی لندن شود و همین یکی از موضوعاتی است که این انتقال را پیچیده می کند. از طرف دیگر رئال مادرید که در این فصل هم به نظر نمی رسد خرید آنچنان بزرگی داشته باشد، بار دیگر به ادن هازارد اعتماد کرده است تا این بار زیر نظر کارلو آنچلوتی شاید دوباره به روزهای اوج خود برگردد.

با این حال نمی توان رابطه خوب ادن هازارد و باشگاه چلسی را کتمان کرد و باید دید در هفته های آتی آیا توماس توخل به بازگشت هازارد اصرار خواهد کرد یا یک فصل دیگر شماره 7 مادرید را در برنابئو خواهیم دید.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.