پنج شنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰

الکس کویادو: تمام تلاشم را برای بازی در تیم اصلی بارسلونا می کنم

الکس کویادو: تمام تلاشم را برای بازی در تیم اصلی بارسلونا می کنم

روز گذشته تیم بارسلونا در دیداری دوستانه برای آماده سازی فصل جدید به مصاف خیمناستیک رفت و آن ها در این بازی با دو ترکیب متفاوت در زمین حاضر شد، ترکیب نیمه دوم که بازیکنان حاضر در آن زننده تمام گل های بارسلونا بودند، همان بازیکنانی بودند که فصل گذشته در بارسلونا ب زیر نظر گارسیا پیمینتا درخشیدند و یکی از ستارگان بازی دیشب الکس کویادو بود.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از  فوتبال-اسپانیا او که به تازگی قراردادش را با آبی اناری ها تمدید کرده است، فصل گذشته یکی از بهترین بازیکنان سطح سوم فوتبال اسپانیا بود و بدون شک بهترین بازیکن بارسلونا بی در مسیر رسیدن به پلی آف صعود به سگوندا دیویژن محسوب می شد. وی پس از دیدار با خیمناستیک چنین گفت:

می خواهم تمام تلاشم را بکنم تا بیشترین دقایق را در تیم اصلی داشته باشم. هرگز به تیم B برنمی گردم و تمام هدف من این است تا در بارسلونا ادامه بدهم اما چیزی را نمی توان رد کرد. تیم کاملا با انگیزه است و سخت کار می کند. روزهایی اول بدنسازی برای رسیدن به فرم ایده آل سخت بود اما این بخش، قسمت بسیار مهمی از پیش فصل است و باید آن را جدی گرفت.
وی ادامه داده است:

این بازی ها به عنوان بازی تدارکاتی برای ما بسیار مهم است زیرا خودمان را محک می زنیم. از نتیجه خوشحالیم و عملکرد خوبی داشتیم.
با این حال بنظر می رسد فصل آتی بیشتر از این بازیکن جوان خواهیم شنید و انتظار می رود وی به عنوان جانشین فرانسیسکو ترینکائو زیر نظر کومان به کار گرفته شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.