سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹

اعتراض به محرومیت آذری پیگیری می ‌شود

باشگاه فولاد: هواداران از هرگونه تجمع و توهین دوری کنند

باشگاه فولاد: هواداران از هرگونه تجمع و توهین دوری کنند

باشگاه فولاد خوزستان در بیانیه‌ ای ضمن تشکر از هواداران از آنها خواست در روزهای باقی مانده تا شروع لیگ برتر بر حمایت از تیم تمرکز کنند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، در متن بیانیه روابط عمومی باشگاه فولاد خوزستان خطاب به هواداران آمده است:
 
اعلام رای محرومیت موقت آقای سعید آذری، مدیرعامل محترم باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان از سوی کمیته محترم اخلاق فدراسیون فوتبال واکنش ‌ها و تفاسیر گوناگون و گسترده ‌ای در فضای رسانه‌ای و مجازی به همراه داشته است.
 
در این راستا باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان که همواره اخلاق را سرلوحه کار خود قرار داده، ضمن تشکر از حمایت‌ های صورت گرفته و قدردانی از چهره ‌های فوتبالی و به ویژه هواداران فهیم و ارزشمند فولاد اعلام می ‌دارد این محرومیت موقتی بوده و پروسه اعتراض جناب آقای سعید آذری به رای صادره در مسیری صحیح و مطابق با آئین نامه و قانون پیگیری شده است.
 
لذا از کلیه هواداران فهیم فولاد خوزستان خواهشمندیم ضمن حفظ آرامش و سعه صدر از هرگونه تجمع، توهین و افترا در فضای حقیقی و مجازی دوری کرده و در فرصت باقی مانده تا شروع رقابت‌ های لیگ برتر، با دنبال کردن اخبار از طریق سایت و رسانه رسمی باشگاه بر حمایت‌ شان از فولا دمردان افزوده و مانع از ایجاد هرگونه تنش و سوء استفاده احتمالی شوند.
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.