پنج شنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰

غیبت ایسکو در تمرین رئال مادرید به دلیل واکنش به واکسن کرونا

غیبت ایسکو در تمرین رئال مادرید به دلیل واکنش به واکسن کرونا

ایسکو یکی از بازیکنانی است که از ابتدای تمرین های پیش فصل رئال مادرید در کنار کارلو آنچلوتی حضور داشته است و به گفته رسانه ها یکی از مهره های آماده رئال مادرید تا به اینجای کار در تمرینات پیش فصل است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مارکا، روز سه شنبه نیز بازیکنان رئال مادرید در ادامه روند واکسیناسیون تیم های ورزشی در اسپانیا، دوزهای اول واکسن خود را دریافت کردند. در همین راستا بازیکنان این تیم روز چهارشنبه در زمین تمرینی والدبباس حضور پیدا کردند تا تمرینات خود را آغاز کنند اما ایسکو به دلیل علائم تب که داشت امکان ادامه تمرین را نداشت و با اجازه آنچلوتی تمرین را ترک کرد. وی در دو روز گذشته 2 باز نیز تست کرونا داده ولی جواب تست آن منفی بوده است و همین باعث شده است تا پیش بینی شود علائم وی به دلیل واکنش احتمالی بدن وی به واکسن باشد.

در طول این تمرین خبر خوبی برای آنچلوتی نیز وجود داشت زیرا رودریگو توانست بخشی از جلسه را به اتمام برساند، در حالی که لوکا یوویچ و ماریانو دیاز به تنهایی تمرین کردند. در همین حال، دنی کارواخال و فرلاند مندی همچنان در حال بهبودی از مصدومیت هستند و در سالن وزنه باقی ماندند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.