پنج شنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰

الساندرو آنتونلو: همچنان باید هزینه های اینتر را 15 تا 20 درصد کاهش دهیم

الساندرو آنتونلو: همچنان باید هزینه های اینتر را 15 تا 20 درصد کاهش دهیم

تیم اینتر در فصل جاری با وجود قهرمانی در سری آ پس از چندین سال، با وجود اپیدمی کرونا در هزینه های خود با مشکل روبرو است و با وجود فروش برخی بازیکنان خود، باید هزینه های خود را کاهش دهد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از Radiocor، طبق گفته سران اینتر هدف اصلی این تیم برای کاهش هزینه ها فروش بازیکن نیست و آن ها به دنبال این هستند تا با پایین آوردن نرخ دستمزد بازیکنان کمی از این مشکل را جبران کنند. در همین راستا الساندرو آنتونلو یکی از مدیران اجرایی باشگاه اینتر در گفتگویی چنین اظهار کرده است:

هدف کاهش 15-20 درصدی تیم، با سود 80 میلیون یورویی از بازار نقل و انتقالات است. ما در بحث اسپانسر نیز تغییرات به وجود آوردیم و به سمت یک همکاری دیجیتال حرکت کردیم. من با تشکر از شرکت های اسپانسری که روی پیراهن تیم ما نام آن ها است، موفق شده ایم در هر فصل 30 میلیون یورو در آمد بدست بیاوریم که نسبت به فصول گذشته یک قدم رو به جلوی بسیار مهم بود.
او در مورد شرایط مالی تیم در دوران کرونا نیز گفت:

بالانس مالی ما در فصل 21-20 اولین جایی بود که به صورت مشخصی تاثیر همه گیری کرونا را احساس کردیم. چرا که نزدیک به 80-70 میلیون یورو از درآمدمان به دلیل عدم ورود تماشاگران به ورزشگاه کاسته شد و امیدواریم در فصل جدید با واکسینه شدن تماشاگران این مشکل حل شود در غیر اینصورت باز هم مشکل بزرگی برای ما خواهد بود.
گفتنی است اینتر به تازگی برای جبران هزینه های خود اشرف حکیمی را با مبلغی نزدیک به 80 میلیون یورو راهی پاریس کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.