دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

استفان دی فرای: از کار کردن دوباره در کنار اینزاگی بسیار خوشحالم

استفان دی فرای: از کار کردن دوباره در کنار اینزاگی بسیار خوشحالم

نزدیک به یک ماه پیش بود که به صورت رسمی اعلام شد باشگاه اینتر با سیمونه اینزاگی، سرمربی ایتالیایی قراردادی دو ساله امضا کرده است. اینتر که پس از جدایی کونته به دنبال یک مربی موفق بود، با اینزاگی به توافق رسید تا این سرمربی جوان فصل بعد را به عنوان سرمربی تیم قهرمان سری آ آغاز کند.

به گزارش ایران ورزشی؛در همین رابطه استفان دی فرای مدافع هلندی اینتر در گفتگویی با اسکای اسپورت از شرایط موجود ابراز رضایت کرده است و به آینده با اینزاگی امیدوار است:

من از ورود اینزاگی بسیار خوشحالم زیرا ما از دوران حضور در لاتزیو با هم بسیار خوب کار کرده ایم. او مربی باهوشی است و آورده های زیادی برای تیم ما خواهد داشت. جو خیلی خوبی با خود به تیم آورده است و همه آماده اند تا بهترین نمایش خود را در فصل جدید داشته باشند. این فوق العاده است که به عنوان قهرمان اسکودتو فصل را شروع کنید اما باید این شرایط خود را در فصل جدید نیز اثبات کنیم. چون در حال حاضر قهرمان سری آ هستیم و همه از ما انتظار بالایی دارند.
او در مورد تاکتیک و سیستم مد نظر اینزاگی برای فصل جدید اظهار کرد:

من فکر می کنم این برای ما یک مزیت است که تاکتیک مورد نظر اینزاگی با کونته یکسان است، زیا تیم خیلی تغییر نکرده است و می توانیم مسیر رو به پیشرفت فصل پیش را ادامه دهیم. برای من به شخصه مهم ترین موضوع برای پیشرفت کردن بالا بردن صدایم هنگام رهبری تیم در خط دفاعی است.
گفتنی است سرمربی سابق لاتزیو با ۴۵ سال سن پس از استراماچونی، لئوناردو و روبرتو مانچینی، چهارمین سرمربی جوان تاریخ اینتر لقب گرفت.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.