پنج شنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰

رونالدو کومان: از نتیجه راضی‌ام ولی باید از لحاظ بدنی پیشرفت کنیم

رونالدو کومان: از نتیجه راضی‌ام ولی باید از لحاظ بدنی پیشرفت کنیم

روز گذشته بارسلونا که خود را برای فصل جدید آمده می کند، در غیاب بسیاری از ستارگانش که در تعطیلات به سر می بردند، برابر خیمناستیک به میدان رفت و موفق شد در روزی که جوانان تیم بسیار درخشان و باانگیزه ظاهر شدند، با 4 گل برابر حریف خود به برتری برسد و پیش فصل را با نتیجه ای قاطعانه شروع کند.

به گزارش ایران ورزشی؛در همین راستا به گزارش موندو دیپورتیوو، رونالدو کومان سرمربی هلندی بارسلونا که اولین بازی خود در قامت سرمربی تیم به همراه تماشاگران را پشت سر می گذاشت، از نتیجه تیم ابراز رضایت کرد اما امیدوارد بود تا با گذشت زمان شرایط تیم از این بهتر هم بشود. وی پس از این دیدار در جمع خبرنگاران گفت:

این اولین بازی ما بود و ما باید از نظر بدنی پیشرفت کنیم. هر کسی در این بازی بود توانست خود را به خوبی نشان دهد به ویژه جوانان، گرچه من اسمی نمی آورم. بازی خوبی بود و باید اعتراف کنم که بازگشت هواداران به ورزشگاه عجیب بود، خوشبختانه همه چیز کم کم به حالت عادی برمی گردد.
مدافع اسبق بارسلونا ادامه داد:

این موضوع مهم است هنوز بازیکنانی را داریم که به تیم اضافه نشده اند و وقت کمی برای تمرین با کل تیم خواهند داشت. باید در ادامه بازی های خوبی برابر اشتوتگارت و سالزبورگ داشته باشیم و بدون شک آنها بازی های سطح بالاتری خواهند بود. این بازی ها می تواند فرصتی برای مشخص شدن میزان آمادگی تیم باشد.
دیدار شب گذشته بارسلونا در زمین تمرینی این تیم "یوهان کرایوف استادیوم" برابر تعدادی از تماشاگردان این تیم برگزار شد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.