سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰

حامد شیری: بقای نساجی در لیگ برتر مانند قهرمانی ارزش داشت

حامد شیری: بقای نساجی در لیگ برتر مانند قهرمانی ارزش داشت

کاپیتان تیم نساجی گفت: این ماندن در لیگ برتر به اندازه یک قهرمانی ارزش داشت

به گزارش ایران ورزشی، حامد شیری در خصوص پیروزی نساجی مقابل ذوب‌ آهن به میزان گفت:

این بازی از اهمیت زیادی برای ما برخوردار بود. خدارا شکر توانستیم با برد آن را پشت سربگذاریم. به اصطلاح این بازی برای ما ۶ امتیازی بود. البته با برد پدیده در هفته گذشته خیال‌مان بابت بقا در لیگ تا حد زیادی راحت شده بود، اما با برد ذوب‌آهن دیگر فاصله امتیازمان را افزایش دادیم و توانستیم عیدی خوبی به هواداران بدهیم.
شیری افزود:

ذوب‌آهن یکی از تیم‌های باسابقه لیگ برتر است که امسال در پایین جدول قرار گرفته است و این بازی برای برد وارد زمین مسابقه شد؛ بنابراین همه بازیکنان ما با تمرکز زیاد در زمین مسابقه حاضر و برای کسب بهترین نتیجه تلاش کردند.
بازیکن تیم نساجی در خصوص رویارویی با استقلال در هفته بیست و نهم لیگ برتر تصریح کرد:

از آنجایی که نساجی هفته دیگر به مصاف استقلال می‌رود بازیکنان انگیزه زیادی داشتند تا مقابل ذوب‌آهن آمادگی بالای خودشان را نشان بدهند و مقابل آبی‌پوشان هم در ترکیب اصلی قرار بگیرند. امیدواریم مقابل استقلال هم بازی خوبی به نمایش بگذاریم.
کاپیتان نساجی خطاب به هوادارن نساجی عنوان کرد:

هواداران نساجی امسال مانند اعضای تیم سختی و استرس زیادی کشیدند و سالی که سپری شد با نگرانی و استرس زیادی همراه بود. با این وجود انتهای فصل تبدیل به یک شادی شد و تیم در لیگ برتر باقی ماند. این ماندن در لیگ برتر به اندازه یک قهرمانی ارزش داشت. البته ما از همان میانه فصل میگفتیم که تیم می‌ماند و به حرفمان باور داشتیم. این نتیجه، حاصل کار تمامی بازیکنان، کادر مدیریتی و پشتیبانی تیم هست. از همین حالا باید به فکر فصل آینده باشیم.
شیری در پاسخ به این سوال که نساجی چطور می‌ تواند با مالک شخصی در برابر تیم‌هایی که بودجه کلانی صرف حضور در لیگ بیست و یکم می‌کنند رقابت کند، گفت:

بله حرف شما را قبول دارم، کار نساجی در لیگ بیستم و یکم آسان نیست. تیم ما مالک خصوصی دارد و از جیب خودش هزینه‌ها را میدهد. قطعاً بعضی تیم‌ها که دولتی هستند آنقدر هزینه می‌کنند که کار برای تیم خصوصی سخت می‌شود. اما با وجود همه این مسائل با مدیریت خوب و فوتبالی در فصل بعد هم می‌توانیم موفق باشیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.