دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰

ممفیس دیپای: اگر کومان نبود هم به بارسلونا می آمدم؛ بازی کردن کنار مسی یک رویاست

ممفیس دیپای: اگر کومان نبود هم به بارسلونا می آمدم؛ بازی کردن کنار مسی یک رویاست

ممفیس دیپای می گوید علاقه او به بارسلونا به حدی است که حتی اگر رونالد کومان هم در نیوکمپ حضور نداشت، او به اینجا می آمد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از موندو دپورتیوو، دیپای در این نشست پیرامون مسائل مختلفی صحبت کرد که در ادامه گفته های او را خواهید خواند.

حضور داشتن در اینجا مایه افتخار است. این محقق شدن رویای کودکی است. من از ریاست باشگاه و مدیران آن ممنونم. متوجه عظمت این باشگاه و تاثیری که روی دوران کودکی من داشت هستم. رسیدن به رویایم در ۲۷ سالگی بسیار غافلگیر کننده و فوق العاده است. بابت حضور در اینجا خوشحالم و این تیم برای فصل جدید و فتح کردن جام ها آماده است. از مربی هم بابت اعتمادش تشکر می کنم. او می داند با اعتماد به نفسی که به من می بخشد، می توانم به باشگاه کمک کنم. امیدوارم خدا هم به من کمک کند.
بله، پدربزرگم در پنج سالگی به من یک پیراهن بارسا هدیه داده بود. او دیگر در بین ما نیست ولی مطمئنم الان خیلی به این لحظات افتخار می کند. 
من همیشه میل به این داشتم تا برای یکی از بزرگ ترین باشگاه های دنیا بازی کنم. پس از باختن همراه لیون در اینجا با خودم عهد بستم که تلاشم را بیشتر کنم و حالا خودم اینجا هستم. 
واقعا مشتاق بازی کردن کنار لئو (مسی) هستم. من یکی از طرفداران پر و پا قرص او هستم. لیونل توانایی های بسیاری دارد و همه ما دوست داریم که حرکات او را انجام بدهیم. روز گذشته تمامی توپ های طلایش را دیدم البته شاید یکی دیگر هم به زودی از راه برسد. بازی کردن با لئو مسی یک رویاست. 
اگر کومان هم نبود به اینجا می آمدم چون نمی توان به بارسا نه گفت ولی کومان نقش پر رنگی داشت چون او کسی بود که مرا به مرکز خط حمله منتقل کرد و من از این بابت باید از او تشکر کنم. او شرایط حضور مرا در اینجا فراهم کرد و من از فصل قبل خواستار این انتقال بودم. او تاثیر گذار بود ولی من در هر صورت می آمدم.
این که موفق نشوم؟ نه اصلا نگران نیستم. اول به خاطر این که روی بازی خودم تمرکز خواهم کرد و دوم این که رییس گفته است آن ها دنبال عناصر خلاق هستند. من مطمئنم آن ها به امورات رسیدگی خواهند کرد و با بازگشت هواداران، شرایط متفاوت خواهد بود. 
بازگشت فن خال به تیم ملی خبر خوبی است. او خیلی به من کمک کرد و مرا در ۲۰ سالگی به جام جهانی برد و سپس به منچستریونایتد منتقل کرد.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.