جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰

جورجینیو واینالدوم: حسی که اعضای پاری سن ژرمن به من دادند، نقش بزرگی در انتخابم داشت

جورجینیو واینالدوم: حسی که اعضای پاری سن ژرمن به من دادند، نقش بزرگی در انتخابم داشت

جورجینیو واینالدوم، هافبک هلندی پاری سن ژرمن امروز برای اولین بار در این باشگاه حضور پیدا کرد و در مصاحبه با شبکه PSG در مورد پیوستن به پاری سن ژرمن صحبت کرد

 به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت باشگاه پاری سن ژرمن، واینالدوم در این مصاحبه گفت:

به باشگاهی بزرگ پیوستم که بازیکنانی بزرگ در تیم خود دارد. پاریس شهری زیبا با هوادارانی خارق العاده است، این را می دانم چون قبلاً اینجا در پارک دو پرنس مقابل پاری سن ژرمن بازی کرده ام. این روز بزرگی برای من و خانواده ام است چون ما در حال شروع ماجراجویی جدیدی هستیم.
چه چیزی برای پیوستن به پاری سن ژرمن به تو انگیزه داد؟

من در پایان قراردادم بودم و چند باشگاه با من تماس گرفته بودند. وقتی پاریس به دیدار من آمد، همه چیز بسیار خوب پیش رفت و من به سرعت خواهان پیوستن به پاری سن ژرمن شدم. مائوریسیو پوچتینو قبلاً به من نزدیک شده بود تا برای تاتنهام با من قرارداد ببندد، در نتیجه من قبلاً با او زیاد صحبت کرده بودم. تمام باشگاه باعث شدند من حس کنم که آن ها واقعاً خواهان حضور من در تیمشان هستند و این نقش بزرگی در تصمیم من داشت.
سرمربی می خواهد بازی بسیار هجومی ای داشته باشید. چه چیزی در این زمینه به شما روحیه می دهد؟

در لیورپول ما فوتبال بسیار هجومی ای بازی می کردیم و این بهترین بخش کار ما بود. بازی برای فاز هجومی تیم، فلسفه مناسب من است و پاری سن ژرمن تیمی است که این فوتبال را بازی می کند. این فوتبالی است که من دوست دارم و مناسب من است. من در باشگاه هایی که در آن ها بازی کرده ام، نشان داده ام که بازیکنی هستم که می خواهد پیروز شود. من این ذهنیت را دارم که همیشه می خواهم عملکرد بهتری داشته باشم و از هم تیمی ها و مربی های ام چیزی یاد بگیرم. من تلاش خواهم کرد تا این ذهنیت را به تیم اضافه کنم و هر چه زودتر خودم را در تیم ادغام کنم.
بردن جام ها بسیار مهم است و این چیزی است که ما همه به عنوان یک فوتبالیست می خواهیم به آن برسیم. پاری سن ژرمن می خواهد قهرمان شود و باشگاهی است که در طول سال ها پیشرفت زیادی داشته و در فینال لیگ قهرمانان بازی کرده است. آن ها در فصل گذشته نیز به نیمه نهایی رسیدند. فکر می کنم که پروژه این تیم زیباست و ما در حال ساخت تیمی برای تحقق این اهداف هستیم.
بی صبرانه منتظر حضور در پارک دو پرنس به عنوان بازیکن پاری سن ژرمن هستم. وقتی با لیورپول در لیگ قهرمانان در این استادیوم بازی کردم، بسیار تحت تاثیر قرار گرفتم. هوادارانی را به یاد می آورم که هرگز تسلیم نمی شوند و تیم خود را برای 90 دقیقه تشویق می کنند. پاری سن ژرمن آن بازی را 2-1 برد و هواداران نقش زیادی در این پیروزی داشتند.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.