چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۱

محمدی: آخر فصل مذاکره با تارتار را ادامه می دهیم

محمدی: آخر فصل مذاکره با تارتار را ادامه می دهیم

مدیرعامل باشگاه پیکان بیان کرد مجموعه این تیم در فصل جاری ثابت کرد با هزینه اندک هم می شود کارهای بزرگ انجام داد

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فارس، اکبر محمدی درباره نتایج خوب تیم فوتبال پیکان در لیگ بیستم بیان کرد:

کار ما هنوز در رقابت های لیگ برتر به پایان نرسیده و تمام تمرکز کادرفنی و اجرایی و بازیکنان بر این است که در دو بازی باقیمانده هم نتایج خوبی کسب کنیم و یک پایان موفقیت آمیز داشته باشیم.
وی ادامه داد:

خوشبختانه زحمات کل مجموعه در طول ماه های گذشته مثمرثمر واقع شده و با وجود اینکه هزینه زیادی در این فصل در باشگاه انجام نشد، اما از بعد نتیجه گیری به گواه کارشناسان عملکرد خوبی داشتیم. به جرات می توانم بگویم که پیکان در لیگ بیستم یکی از ارزان ترین تیم های لیگ برتر است و با تلاش های انجام شده موفق شدیم از کمترین هزینه، بیشترین بازدهی را داشته باشیم.
مدیرعامل پیکان با اشاره به حضور بازیکنان جوان در ترکیب این تیم خاطرنشان کرد:

جا دارد از دست اندرکاران آکادمی باشگاه تشکر ویژه ای داشته باشم که با پرورش استعدادها بازیکنان خوبی را به تیم بزرگسالان تحویل دادند و کادرفنی تیم بزرگسالان و در راس آن مهدی تارتار هم به خوبی از این بازیکنان بهره گرفت و حالا می بینید که جوانان ما در پیکان توانسته اند کارهای بزرگی را انجام بدهند و تا الان هم رتبه ای در خور شان و قدمت پیکان در اختیار داریم.
محمدی درباره نقش پیکان در سرنوشت قهرمانی لیگ برتر با توجه به دیدار هفته پایانی با پرسپولیس گفت:

ما راه خودمان را می رویم و به این مسائل توجهی نداریم. کادرفنی و بازیکنان پیکان ثابت کردند پتانسیل انجام کارهای بزرگ را دارند. قطعا همه اعضای باشگاه پیکان به دنبال آن هستند تا مسیر رشد و پیشرفت خود را هموار کنند و برایمان تفاوتی ندارد که در قهرمانی یا سقوط تیمی نقش داشته باشیم. همانطور که می دانید تیم ما با صلابت خود 8 هفته است شکستی را تجربه نکرده و این نشانه خوبی است برای آنکه بگوییم در دو مسابقه پایانی نیز برای کسب موفقیت تلاش خواهیم کرد.
وی درباره علاقه باشگاه پیکان برای همکاری با مهدی تارتار در فصل آینده تاکید کرد:

بنده از اول فصل بارها اعلام کردم که برنامه ما یک برنامه 3 ساله است و علاقه مندیم این برنامه را با سرمربیگری مهدی تارتار ادامه بدهیم. با ایشان برای تمدید قرارداد مذاکراتی انجام شده و به تاکید خودش همه چیز را به پایان فصل سپردیم تا تمرکز بازیکنان و کادرفنی در دو هفته باقیمانده برهم نخورد. قطعا در پایان فصل زمان مناسبی برای ادامه مذاکرات با مهدی تارتار در اختیار داریم و سعی خواهیم کرد با حفظ او و البته تقویت تیم در بحث بازیکن قدرتمندتر از امسال در لیگ برتر فصل بعد شرکت کنیم.
مدیرعامل پیکان ضمن تقدیر از اعضای مجموعه باشگاهش گفت:

باید از همه دست اندکاران و اعضای باشگاه تشکر ویژه ای داشته باشم. هیات مدیره باشگاه، کادر پشتیبانی و اجرایی، کادرفنی و تدارکات و بازیکنان تیم در فصلی که در آستانه پایان آن هستیم با اتحاد و همدلی شعار ما یعنی «کار سخت، مبارزه و تعقیب تا پایان» را به واقعیت تبدیل کردند و نشان دادند حتی با هزینه اندک نیز می شود کارهای بزرگ انجام داد.
محمدی به حمایت های فرشاد مقیمی مدیرعامل گروه صنعتی ایرانخودرو اشاره کرد و افزود:

مقیمی مدیرعامل گروه صنعتی ایرانخودرو و  ابوالحسنی قائم مقام اقتصادی ایشان در طول ماه های گذشته رویکرد حمایتی مناسبی داشتند. مقیمی نشان داد فردی علاقه مند به ورزش است و برای توسعه ورزش کشور تلاش می کند.
وی همچنین گفت:

ما نه فقط در فوتبال بزرگسالان که در رشته های دیگر هم سرمایه گذاری مناسبی داشته و خواهیم داشت. در والیبال نگاهمان بر این است که برند باشگاه پیکان را حفظ کنیم. والیبال پیکان پرافتخارترین تیم آسیا است و باید این برند حفظ شود و ارتقا یابد. به دنبال این هستیم که در فوتسال یا فوتبال بانوان هم تیمداری کنیم و البته برنامه هایی برای شرکت در لیگ های بسکتبال و هندبال هم داریم که این ها در برنامه های دراز مدت مان دردست اقدام است. همه این اقدامات صورت خواهد گرفت تا باشگاه پیکان به معنای واقعی کلمه به یک باشگاه تبدیل شود.
محمدی در پایان اضافه کرد:

همه این مسائل نیازمند امکانات زیرساختی است. در برنامه های خود استانداردسازی استادیوم فوتبال را گنجانده ایم. قصد داریم کمپ اقامتی خیلی مجهزی را برای ورزشکاران خود داشته باشیم و کلینیک پزشکی و ورزشی پیکان را راه اندازی کنیم که با نگاه حمایتی مدیران ارشد ایرانخودرو تحقق پیدا خواهد کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.