پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

سرمربی وایله بولد کلاب: حضور سعید عزت اللهی، اعتماد به نفس بازیکنان را بیشتر می کند

سرمربی وایله بولد کلاب: حضور سعید عزت اللهی، اعتماد به نفس بازیکنان را بیشتر می کند

سرمربی وایله بولد کلاب به تمجید از سعید عزت اللهی پرداخته است

به گزارش ایران ورزشی ، وب سایت Vejle Amts Folkeblad به بررسی شرایط عزت اللهی در وایله پرداخته است. این وب سایت نوشت:

سعید عزت اللهی پس از پشت سر گذاشتن دوران قرنطینه، برای بازی در وایله بولد کلاب آماده است. او بازیکن شوت زنی است و به همین دلیل مربی وایله می خواهد او را به دروازه حریف نزدیک کند.

در این گزارش آمده است:

عزت اللهی در آخرین هفته فصل گذشته در دسترس وایله نبود. او پس از کارت قرمزی که در دیدار برابر آلبورگ دریافت کرد، بازی هفته آخر فصل قبل مقابل لینگبی و دیدار هفته نخست فصل جدید برابر راندرس را از دست داد. او همچنین در چهار بازی تیم ملی ایران برابر هنگ کنگ، بحرین، کامبوج و عراق به میدان رفت، بنابراین او تعطیلات طولانی داشت و فقط کمی قبل از شروع سوپرلیگ به وایله بازگشت. اما اکنون این بازیکن ایرانی دوباره آماده است و این خبر خوبی برای وایله است، زیرا او نقشی اساسی در تلاش باشگاه برای زنده ماندن در سوپرلیگا دارد.

ابن وب سایت دانمارکی در ادامه به گفتگو با کاریت فالچ سرمربی جدید وایله پرداخته است. او گفت:

سعید برگشته است البته مدتی طول می کشد تا او به بهترین سطح از آمادگی اش برسد. اما او هم از نظر کیفیت و هم از نظر حضور در تیم تأثیر به سزایی دارد. بازیکنان دیگر وقتی او آنجاست، کمی بیشتر اعتماد به نفس پیدا می کنند.
او ادامه داد:

عزت اللهی کمی شبیه بازیکن های جدیدی است که جذب می شوند چرا که او دیر به اینجا بازگشت. او اکنون در حال یادگیری است، زیرا من خواسته های دیگری نیز درباره نقش او مطرح می کنم.
وب سایت دانمارکی در ادامه به تمجید از عزت اللهی پرداخت و نوشت:

به درستی می توان از سعید به عنوان یکی از مهمترین بازیکن های وایله در فصل گذشته نام برد. حضور موثر او در خط میانی زمینه را برای نتایج خوب ایجاد کرد و وقتی بازی خوبی انجام داد، حریف نتوانست او را مهار کند. او همچنین قرار است به یک بازیکن قابل توجه در سیستم کاریت فالچ تبدیل شود، اما مدتی طول می کشد تا او به فرم عالی برسد.

مربی وایله که به تازگی هدایت این تیم را برعهده گرفته و هنوز سابقه همکاری با عزت اللهی را ندارد، در ادامه گفت:

او هنوز هم باید تیم را به هم پیوند بزند. ما همچنین باید از مهارت های شوت زنی او استفاده کنیم. من همین امروز به سعید گفتم که از او می خواهم به دروازه نزدیکتر باشد و همین حرف را به بازیکنان دیگر گفتم که مهم است پشت سر عزت اللهی را پوشش دهند تا او احساس کند می تواند راحت تر به سمت دروازه حریف برود.
این وب سایت در پایان نوشت:

سعید عزت اللهی همچنان منتظر است تا در این فصل از سوپرلیگا به میدان برود، زیرا او در اولین مسابقه وایله به دلیل محرومیت و همچنین حضور در قرنطینه به میدان نرفت.. با این حال، این بازیکن ایرانی از دیدار بعدی مقابل سونویوسکه در دسترس خواهد بود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.