سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰

علی اصغر کلانتری: آقایان نااهل، فوتبال شیراز را از جایگاه اصلی اش دور کرده بودند

علی اصغر کلانتری: آقایان نااهل، فوتبال شیراز را از جایگاه اصلی اش دور کرده بودند

علی اصغر کلانتری از صعود فجرسپاسی به لیگ برتر می گوید

به گزارش ایران ورزشی ، علی اصغر کلانتری در خصوص تمجید مجید جلالی از وی بابت صعود فجرسپاسی به لیگ‌برتر به میزان گفت:

جلالی استادم است و به خاطر حمایتش از وی تشکر می‌کنم. اینکه وی از من در رسانه‌ها تمجید می‌کند و من را استعداد مربیگری معرفی می‌کند، خیلی خوشحال کننده و نشانگر لطف او است.
او در پاسخ به اینکه آیا به جز مسائل فنی دغدغه دیگری هم برای صعود به لیگ برتر داشته است گفت:

یکی از اتفاقات مهم فجر حضور سردار بوعلی در کنار بود. او یکی از مدیران فوتبالی و ورزش‌دوست و عاشق کار با جوانان است و به تیم فجرسپاسی کمک زیادی کرد. تمام قد از بازیکنان و کادرفنی تیم حمایت و در لیگ یک که سختی‌های خاص خودش را دارد در کنار ما ایستاد. همین حمایت‌های وی باعث شد تا نسبت به مربیان تیم‌های دیگر تمرکز بیشتری روی شرایط فنی داشته باشم.
سرمربی فجرسپاسی عنوان کرد:

در مقطعی ما ۳ باخت پشت سر هم کسب کردیم، شاید اگر بوعلی مدیرفوتبالی و ورزشی نبود من را برکنار می‌کرد. او به صورت سرزده به تمرین تیم آمد و اعلام کرد کرد به بازیکنان و کلانتری اعتقاد خاصی دارم. ۱۰ باخت دیگر هم کسب کنید ما از کلانتری حمایت می‌کنیم. بعد از همین تمرین نقطع عطف تیم شکل گرفت.
کلانتری درباره کسب عنوان قهرمانی لیگ دسته یک فوتبال گفت:

تیم‌های بزرگ دنیا مانند بارسلونا و رئال مادرید وقتی کارشان را شروع می‌کنند، هیچ کدام از قبل نمی‌گویند ما قهرمان می‌شویم یا به قهرمانی فکر کنند. اما ما اصولی کارمان را پیش بردیم. ۲ بازی از فصل گذشته بود و تیم در رده پانزدهم جدول قرار داشت؛ بنابراین شروع کردم به آشنایی با مسائل فنی تیم و روحیات بازیکنان. ما در تیم فضای برادارانه‌ای داشتیم و در همه با هم حتی به حل مشکلات غیرفوتبالی یکدیگر کمک کردیم. تیم با این روحیه پیش رفت و به قهرمانی رسید.
وی با اشاره به کارشکنی عد‌ه‌ای در مسیر تیم فوتبال فجرسپاسی گفت:

عده‌ای سعی می‌کردند برای تیم فجر مشکل ایجاد کنند یا با شیطنت جو صمیمی تیم را به اختلاف بکشانند. اما اعضای تیم با کوشش و همدلی از سد این مسائل گذشتند.
سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی گفت:

پیام‌های زیادی از ایرانیان سرتاسر کشور و جهان در رابطه با صعود فجرسپاسی به لیگ برتر دریافت کرده‌ام. همه آنها شادی خود را بابت این موضوع اعلام کردند. واقعاً حیف بود این تیمی که بازیکنان زیادی را به سطح اول فوتبال ایران معرفی کرده است در لیگ برتر حضور نداشته باشد.
کلانتری در پایان گفت:

متاسفانه چند سالی فوتبال شیراز به خاطر مشکلات غیرفوتبالی از جایگاه اصلی خودش دور مانده بود. آقایان نااهل وارد فوتبال شیراز شده بودند. خوشحالم تیم ما بدون داشتن هیچ نقطه تاریکی، بدون پارتی بازی و با صداقت پیش رفت و نتایج لازم را کسب کرد. به بازیکنان گفته بودم این تیم به نام شهید سپاسی است. شما به خاطر نام شهید سپاسی بجنگید، خدا به شما کمک خواهد کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.