چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰

توافق واران با منچستریونایتد برای امضای قرارداد تا 2026

توافق واران با منچستریونایتد برای امضای قرارداد تا 2026

سایت گل مدعی شد رافائل واران بر سر امضای قراردادی با منچستریونایتد تا سال 2026 به توافق رسیده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، در هفته های اخیر صحبت های فراوانی در مورد علاقه باشگاه منچستریونایتد به جذب رافائل واران، مدافع فرانسوی رئال مادرید شنیده می شد و اگر چه شیاطین سرخ هنوز پیشنهادی رسمی برای جذب این مدافع ارائه نداده اند اما به نظر می رسد که از جذب واران مطمئن هستند چرا که به ادای گل، با این بازیکن به توافق شخصی رسیده اند و تنها توافق دو باشگاه برای مبلغ این انتقال باقی مانده است.

به گزارش گل، با وجود تمام این مسائل، واران که قبول کرده قراردادی 5 ساله و تا 2026 با شیاطین سرخ امضا کند، قصد ندارد به تیم اسپانیایی برای جدایی فشار بیاورد و با توجه به محبوبیتش در میان هواداران قصد دارد صبر کند تا فرآیند انتقالش روند منطقی خودش را طی کند.

واران نزدیک به یک دهه است در رئال مادرید توپ می زند و حال خواهان دنبال کردن چالشی جدید در دوران حرفه ای خود است. شنیده می شود سران مادرید نیز با بی میلی با انتقال این بازیکن موافقت کرده اند. مدافع فرانسوی تا سال 2022 با تیم اسپانیایی قرارداد دارد و با توجه به جدایی راموس، سران رئال تنها در صورت دریافت مبلغی قابل توجه با انتقال یکی از بهترین بازیکنان خود موافقت خواهند کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.