دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰

ابراهیم شکوری: بررسی پرونده لک در این روزها غیرقانونی است

ابراهیم شکوری: بررسی پرونده لک در این روزها غیرقانونی است

سخنگوی باشگاه پرسپولیس تاکید کرد برگزاری جلسه رسیدگی به پرونده حامد لک، قبل از اتمام تعطیلات کرونایی غیرقانونی است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از طرفداری؛ابراهیم شکوری در مورد این که آیا باشگاه پرسپولیس توضیحات خود را برای کمیته انضباطی در مورد حامد لک ارسال کرده یا نه گفت:

مگر می توانیم در روزهای تعطیلی که هیچ کارمندی دولتی نباید در تهران و کرج در اداره ها حضور پیدا کند، اقدامی انجام دهیم؟ همان طور که در جریان هستید با نظر مسئولان ستاد کرونا و مسئولان ارشد کشور در حال حاضر تهران، کرج و برخی شهرهای دیگر تعطیل هستند و به طبع واحدهای حقوقی، اداری، ورزشی، دبیرخانه و سایر بخش‌های باشگاه پرسپولیس هم به دلیل اینکه حضور در ساختمان باشگاه غیرقانونی اعلام شده، تعطیل است. بنابراین اصلا کسی در باشگاه حضور ندارد. من فکر نمی کنم خود فدراسیون فوتبال هم در این شرایط باز باشد و کارمندان فدراسیون در تعطیلات کرونا در محل کارشان حاضر باشند چرا که حضور در ادارات دولتی در این روزهای تعطیلی کرونایی غیر قانونی است.
شکوری ادامه داد:

انشالله بعد از تعطیلات و از روز دوشنبه هفته آینده که اولین روز کاری پس از اتمام تعطیلات کرونایی محسوب می شود، دفاعیه لازم را ارسال خواهیم کرد. به هرحال ما هم در مورد این پرونده حرف داریم و باید این ابهامات جواب داده شود که چطور افرادی می توانند آزادانه به عنوان توپ جمع کن پشت درواز‌ه با ادبیاتی بد به بازیکنان تیم های دیگر توهین ‌کنند؟ اصلا این افراد صلاحیت شان برای حضور در ورزشگاه تایید شده است؟ همین طور که طی چند روز اخیر دیده اید این فرد در صفحه شخصی‌اش علیه قومیت های مختلف کشورمان مطالبی را منتشر کرده و برای ما جای سوال است چطور فردی که این همه علیه مردم ایران و قومیت های مختلف نظر منفی دارد می تواند توپ‌جمع کن یک ورزشگاه شود و به راحتی به حامد لک توهین کند.
شکوری در پایان و در پاسخ به سوال طرفداری در مورد این که برخی از سایت های خبری از پرداخت پاداش خبر داده و مدعی شده اند که امروز مبالغی به حسالب بازیکنان واریز شده تاکید کرد:

همان طور که گفتم تمام ارگان های دولتی از جمله بانک ها تعطیل هستند و عملا امکان واریز شدن پول وجود ندارد. از این رو این خبر هم شیطنت برخی دوستان است. چطور وقتی بانک ها تعطیل هستند می شود به حساب بازیکنان و مربیان پرداختی داشت؟ به امید خدا مبلغی به عنوان درصدی از قراردادها بعد از تعطیلات به حساب آن ها واریز می شود که قطعا پاداش نیست. چرا که همان طور که باشگاه پیش تر اعلام کرد پاداش قهرمانی بعد از بازی با پیکان و در صورت قهرمانی به بازیکنان و مربیان تقدیم خواهد شد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.