دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰

علی فیروزی: آبادانی‌ ها همیشه دوست دارند مقابل اهوازی‌ ها نتیجه بگیرند

علی فیروزی: آبادانی‌ ها همیشه دوست دارند مقابل اهوازی‌ ها نتیجه بگیرند

علی فیروزی در خصوص آخرین وضعیت نفت آبادان صحبت هایی را بیان کرده است

به گزارش ایران ورزشی، علی فیروزی درباره آخرین وضعیت نفت آبادان قبل از بازی با فولاد خوزستان به فارس گفت:

تمام مسابقات به ویژه در هفته‌های پایانی لیگ دشوار است و بازی آسانی وجود ندارد. شرایط جدولی هم کار را حساس‌تر می‌کند. برخی تیم‌ها دنبال قهرمانی و سهمیه آسیا هستند، تعدادی برای فرار از سقوط تلاش می‌کنند و برخی تیم‌ها هم می‌خواهند جایگاه بهتری در میانه جدول به دست آورند. بازی ما با فولاد هم دربی خوزستان است و کار راحتی‌ پیش رو نداریم.
او افزود:

آبادانی‌ها همیشه دوست دارند مقابل اهوازی‌ها نتیجه بگیرند و در سمت مقابل فولاد هم با توجه به شرایط خوبش در بالای جدول و شانسی که برای کسب سهمیه آسیا دارد، به دنبال برتری برابر صنعت‌نفت است و مردم اهواز دوست دارند فولاد از این بازی با کسب سه امتیاز خارج شود. هر دو تیم خوزستانی هستند و فوتبال خاص این منطقه را به نمایش می‌گذارند. به همین دلیل بازی زیبایی را شاهد خواهیم بود.
سرپرست نفت آبادان درباره نفرات مصدوم و محروم تیمش برای این مسابقه گفت:

حسن بیت‌سعید، محمد اهل شاخه، مهدی زبیدی و رحیم زهیوی را قطعا برای بازی با فولاد در اختیار نداریم. طالب ریکانی هم پس از رفع مصدومیتش، به آمادگی کامل نرسیده و مقابل مس رفسنجان فقط 20 دقیقه بازی کرد. حسین ساکی و محمدرضا غبیشاوی هم باید وضعیت‌شان ظرف امروز و فردا مورد بررسی قرار بگیرد. با وجود این همه مصدوم، بازیکنان جانشین واقعا خوب بود. شاید کم‌تجربگی‌ برخی از آنها جایی به ضررمان شد اما انرژی و نیروی جوانی‌شان در جریان بازی‌ها تاثیر مثبت هم داشت.
فیروزی درباره شانس نفت آبادان برای کسب رتبه‌ای تک رقمی در جدول نهایی لیگ برتر، توضیح داد:

هر تیمی دنبال بهتر کردن جایگاه خود در جدول است. قطعا ما هم می‌خواهیم در دو بازی باقی مانده برابر فولاد و ماشین سازی بهترین نتایج به دست آوریم تا جایگاه‌مان در جدول بهتر باشد. در بازی صنعت‌نفت و فولاد یک مبارزه دوستانه می‌بینید که امیدوارم فوتبال خوزستانی انجام شود و توجه دو تیم فقط به فوتبال بازی کردن باشد. همانگونه‌ که سه امتیاز این مسابقه  به فولاد در راه کسب سهمیه آسیا کمک می‌کند، شرایط ما را هم در جدول بهتر خواهد کرد.
او در پایان گفت:

بازی آخر ما هم با ماشین‌سازی در آبادان است و قطعا اگر مقابل فولاد نتیجه بگیریم، با وجود  غیر قابل پیش‌بینی بودن مسابقات، کارمان برای دیدار پایانی فصل راحت تر می‌شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.