دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰

جیدون سانچو با دورتموند خداحافظی کرد: خیلی به این باشگاه شگفت انگیز مدیون هستم

جیدون سانچو با دورتموند خداحافظی کرد: خیلی به این باشگاه شگفت انگیز مدیون هستم

جیدون سانچو با باشگاه دورتموند خداحافظی کرد.

به گزارش ایران ورزشی، پس از یک پروسه نقل و انتقالاتی طولانی، جیدون سانچو امروز رسما به عنوان بازیکن منچستریونایتد معرفی شد. سانچو در پیغامی که در اینستاگرام خود نوشت، از باشگاه دورتموند قدردانی کرد:

متشکرم. درک و پذیرش این پیغام دشوار برای من است. اول از همه می خواهم از باشگاه دورتموند به خاطر کارهایی که برایم انجام داد، ریسک روی یک جوان 17 ساله بدون تجربه حضور در تیم اصلی و باور داشتن به من تشکر کنم. عشقی که همواره به این باشگاه خواهم داشت، هرگز تکرار نخواهد شد. از همان لحظه نخستی که پا به استادیوم گذاشتم، احساس حضور در خانه به من دست داد و می دانستم تصمیم درستی گرفته ام. همه افراد باشگاه با آغوش باز به من خوش آمد گفتند. انتقال به آلمان تنها جنبه فوتبالی نداشت، بلکه باید خودم را به یک سبک زندگی و فرهنگ جدید مطابقت می دادم. ترک انگلیس در 17 سالگی، از دید بعضی ها ریسک بزرگی برای من محسوب می شد، چون قرار نبود فقط در خارج از کشور بازی کنم، بلکه باید خانواده و خانه ام را هم ترک می کردم. همیشه دوست داشتم استعدادم را در سطح جهانی به نمایش بگذارم و دورتموند این فرصت را به من داد، به همین خاطر همیشه قدردان این باشگاه خواهم بود.
می خواهم از کادر فنی، مربی ها و همه اعضای باشگاه به خاطر اینکه از من طی مدت زمان حضورم در دورتموند مراقبت کردند، یک تشکر ویژه داشته باشم؛ از صمیم قلب دلتنگ شما خواهم شد.  این سعادت را داشتم که با تمام بازیکنان حاضر در باشگاه دورتموند، در زمین همبازی باشم؛ از همه شما بازیکنان مستعد چیزهای زیادی یاد گرفتم. ممنونم که در راستای تبدیل شدن من به یک بازیکن بهتر و درک فوتبال در سطحی بالاتر نقشی ایفا کردید.
خطاب به باشگاه، تو یک رویای کودکی را به واقعیت تبدیل کردی، تو مرا به کسی که امروز هستم تبدیل کردی. در اینجا به عنوان یک بازیکن جوان، توانستم به سریع ترین شکل ممکن تجربه کسب کنم و به دستاوردهایی تاریخی برسم. تو به من فرصت حضور در لیگ قهرمانان اروپا را دادی، رویای هر کودک. این باشگاه به من رزومه ای داد تا بتوانم نماینده کشورم هم باشم. خیلی به این باشگاه شگفت انگیز مدیون هستم. دورتموند همیشه بخشی از من باقی خواهد ماند. من همیشه دلتنگ، عاشق و قدردان این باشگاه، تیم و مخصوصا هواداران خواهم بود؛ هوادارانی که در همه حال از من حمایت کردند. زیباترین بخش از دوستی، این است که درک کنیم و درک شویم. متشکرم BVB (ایموجی قلب های زرد و سیاه). 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.