دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱

کلوپ: روی فن دایک و گومز ریسک نمی کنیم

کلوپ: روی فن دایک و گومز ریسک نمی کنیم

سرمربی لیورپول می گوید برای استفاده مجدد از مدافعین مصدومش عجله نخواهد کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای، ویرجیل فن دایک، مدافع قدرتمند لیورپول از اکتبر گذشته به خاطر مصدومیت از میادین دور است و جو گومز، دیگر مدافع قرمزپوشان نیز بعد از عمل جراحی روی زانوی چپ خود بخش اعظم مسابقات فصل گذشته را غایب بوده است. هر دو بازیکن این روزها در کمپ آماده سازی لیورپول در اتریش حضور دارند اما هنوز در بازی های دوستانه به میدان نرفته اند. حال یورگن کلوپ می گوید بعید است این دو بازیکن در دیدار دوستانه بعدی لیورپول مقابل هرتابرلین در روز سه شنبه نیز به میدان بروند. او در این باره گفت:

متاسفانه اگر این دو در دیدار مقابل هرتا به میدان بروند خیلی عجیب خواهد بود. هر دوی آنها بسیار خوب هستند اما باید صبور باشیم. داریم برای سپری کردن یک فصل کامل آماده می شویم نه فقط یک پیش فصل. برای یک بازی دوستانه روی آنها ریسک نمی کنم. بازی های زیادی در راه است اما از نظر من، این دو بازیکن در بازی بعدی غایب هستند.
لیورپول رو گذشته در دیدار دوستانه خود مقابل ماینتس با گل به خودی حریف توانست با یک گل به پیروزی برسد. مربی آلمانی می گوید از عملکرد بازیکنانش رضایت دارد:

باید در نظر بگیرید که تمرینات روز گذشته ما چطور بود. دیروز دو جلسه تمرین داشتیم و صبح قبل مسابقه هم تمرین کردیم و به این مسابقه نیاز داشتیم. از چیزهایی که دیدم راضی هستم. در نیمه اول خوب بازی کردیم. خیلی با بی نقص بودن فاصله داشتیم اما همه چیز خوب است. بازیکنان در نیمه دوم برای نتیجه گرفتن فشار آوردن و موفق هم شدند. به همین خاطر هم رضایت دارم.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.