سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰

لک باید صبوری می کرد

مهدی واعظی: پرسپولیس در هر شرایطی دنبال قهرمانی است

مهدی واعظی: پرسپولیس در هر شرایطی دنبال قهرمانی است

دروازه بان اسبق پرسپولیس گفت: نمایش خوب مقابل ماشین‌سازی پس از کنار رفتن از جام حذفی نشان داد پرسپولیس در هر شرایطی دنبال قهرمانی است

به گزارش ایران ورزشی، مهدی واعظی درباره دیدار پرسپولیس و تراکتور در هفته بیست و نهم لیگ برتر به فارس گفت:

پرسپولیس پس از شکست در دربی باید شرایط خود را برای کسب قهرمانی لیگ برتر جمع و جور می‌کرد‌ و نمایش خوب این تیم برابر ماشین‌سازی نشان داد با وجود کنار رفتن از جام حذفی، تحت هر شرایطی برای قهرمانی در لیگ گام برمی‌دارد.
واعظی افزود:

جدا از اینکه ماشین‌سازی چیزی برای از دست دادن نداشت اما هدف مهم پرسپولیس سبب شد این تیم با آمادگی کامل فنی بازی را کنترل کرده و با یک نتیجه خوب و انگیزه ناشی از ادامه صدرنشینی آماده دیدار با تراکتور شود. هرچند از زمان روی کار آمدن فیروز کریمی از لحاظ فنی تغییرات مثبتی در تراکتور ایجاد شده و این تیم هم شرایط فنی خوبی دارد اما پرسپولیس برای رسیدن به هدف خودش، بازی را دنبال می‌کند و تفکرات مختص به خود را دارد. امیدواریم با این دیدگاه در بازی سخت با تراکتور هم سربلند از زمین بیرون بیاید.
دروازه‌بان اسبق پرسپولیس درباره درگیری حامد لک با توپ‌جمع کن دیدار با ماشین‌سازی گفت:

موضوعی که من شنیدم و شاید فدراسیون فوتبال با وجود آگاهی از آن، از این امر گذر کند فحاشی توپ جمع کن است و حرکات غیرعادی وی در نوع پرتاب توپ هایش مشهود بود. در نهایت لک هم چنین واکنشی نشان داد اما طبق آنچه در فضای مجازی از این توپ‌جمع کن دیده‌ایم، انجام دادن این حرکات که سبب عصبانیت لک شد، می تواند برنامه ریزی شده و هدفمند باشد.
واعظی اضافه کرد:

با تمام این مسائل بازیکن نباید وارد چنین چالش‌ها و تنش‌هایی شود. لک باید صبوری کرده و به شکل دیگری رفتار می‌کرد. او می‌توانست به داور و ناظر بازی بگوید این فرد برای من مزاحمت ایجاد کرده تا توپ‌جمع کن را از پشت دروازه دور کنند. هر چیزی اصولی دارد و هر یک از ما در شرایطی که برای بازی اتفاق می افتد، واکنش خاصی نشان می‌دهیم. متاسفانه لک در این ماجراها زود ناراحت می‌شود. اگر می‌دانست توپ جمع کن دنبال هدفی خاص است و باز هم نتوانست خودش را کنترل کند تا حدی هم مقصر است که این موضوع را به داور و ناظر اطلاع نداد و خودش را درگیر کرد. وارد شدن به این چالش در شرایط فعلی پرسپولیس که این تیم دو بازی مهم برای کسب قهرمانی پیش رو دارد، درست نبود.
واعظی عنوان کرد:

از طرفی آیا هیات فوتبال و مسئولان برگزاری بازی رفتار توپ جمع‌کن و مسیری که وی توانسته با استفاده از آن در چنین جایگاهی خودش را وارد ورزشگاه کند، بررسی کرده‌اند؟ اگر شغل این فردی دائمی است و مدام به عنوان توپ جمع‌کن در ورزشگاه حاضر می‌شود هم باید رفتارش را کنترل کند و در شرایطی که بازیکن تحت فشار خستگی و روحی است چنین شرایطی را ایجاد نکند. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.