چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

واکنش زانیولو به حواشی اخیر با انتشار تصویری از خود در کنار فرزندش

واکنش زانیولو به حواشی اخیر با انتشار تصویری از خود در کنار فرزندش

نیکولو زانیولو به حواشی زندگی خصوصی خود پایان داد. فرزند مشترک او و نامزد سابقش به دنیا آمد و زانیولو به عنوان یک پدر در کنار فرزند خود حاضر شد.

به گزارش ایران ورزشی؛زانیولو 6 ماه پیش از سارا، نامزد خود جدا شد. پس از مدتی سارا ادعا کرد باردار است و زانیولو نیز این موضوع را پذیرفت. بازیکن رم تاکید کرد رابطه او با سارا کاملا تمام شده اما نسبت به مسئولیت های خود به عنوان یک پدر آگاه است و این فرزند کاملا تحت حمایت او خواهد بود. با این حال سارا چند روز پیش با انتشار متنی در اینستاگرام اعلام کرد طی چند روز آینده فرزند مشترک او و زانیولو به دنیا می آید اما برخلاف آنچه زانیولو مدعی شده بود، بازیکن رم از زمان قطع رابطه با سارا هرگز وضعیت نامزد سابق و فرزند خود را جویا نشده است. همین موضوع باعث شد موجی از انتقادات به سوی زانیولو در شبکه های اجتماعی روانه شود. او به بی مهری نسبت به نامزد سابق و فرزند آینده خود متهم شده است.

اکنون به نقل از گاتزتا دلو اسپورت؛ زانیولو در تمرینات دیروز رم غایب بود و هنگام تولد فرزندش در کنار نامزد سابق خود حضور داشت. زانیولو با انتشار تصویری از فرزندش به حواشی اخیر واکنش نشان داد و ثابت کرد وظایف خود به عنوان یک پدر را نادیده نگرفته است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.