سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰

متئوس فرناندز: از بچگی رویای حضور در بارسلونا را داشتم ولی آن جا با من همانند یک فوتبالیست رفتار نشد

متئوس فرناندز: از بچگی رویای حضور در بارسلونا را داشتم ولی آن جا با من همانند یک فوتبالیست رفتار نشد

پس از آن که متئوس فرناندز دوران موفق را در بارسلونا سپری نکرد، خبر رسید این بازیکن با عقد قراردادی چهار ساله و تا تابستان 2025 به پالمیراس پیوست تا همه چیز همانطور که پیش بینی می شد اتفاق نیفتد و او در ترکیب بلوگرانا آینده ای نداشته باشد.

به گزارش ایران ورزشی؛در همین راستا این بازیکن در مصاحبه ای با رسانه برزیلی Globoesporte نسبت به دوران حضورش در بارسلونا واکنش نشان داده است:

من نمی دانستم و حتی وقتی آن ها به من گفتند، من باور نکردم. من در خانه بودم و از باشگاه با من برای دریافت ایمیل تماس گرفتند و وقتی تایید کردم، آن را خواندم و متوجه نشدم. پس از آن برای وکیلم فرستادم و آن ها گفتند که تو اخراج شده ای. مدتی گذشت و در رسانه ها مطرح شد و حتی با من از طرف باشگاه هیچ تماسی برای خداحافظی گرفته نشد. من نمی دانم هیئت مدیره چه کاری انجام داد. این کار هیچ هزینه ای ندارد، تماس بگیرید تا صحبت کنید، من فکر می کنم این بسیار غیرحرفه ای است. این مسیر اشتباه و از طرف باشگاه زشت بود.
وی ادامه داد:

از بچگی رویای حضور در بارسلونا را داشتم ولی آن جا با من خوب و همانند یک فوتبالیست رفتار نشد. من به مدیریت گفتم که آن جا با من خوب رفتار نشد. جدای از عملکرد هر کس در تیم من انتظار داشتم با من هم همانند بقیه بازیکنان برخورد شود. بقیه بازیکنان مراسم معارفه داشند ولی من نداشتم. از قبل از بیرون که می دیدم تصور دیگری از بارسلونا داشتم ولی وقتی وارد شدم چیز دیگری دیدم.
شایان ذکر است این بازیکن در انتقالی آزاد راهی پالمیراس شده است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.