دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

نازنین ملایی: هدفم حضور در فینال C است

نازنین ملایی: هدفم حضور در فینال C است

بانوی قایقران روینیگ ایران گفت: مسابقه بعدی من در مرحله یک چهارم نهایی روز یک‌شنبه خواهد بود و امیدوارم بار هم بتوانم اتفاقات خوبی را رقم بزنم

به گزارش ایران ورزشی و به  نقل از میزان، نازنین ملایی درخصوص عملکردش در دور مقدماتی رقابت‌های قایقرانی روئینگ المپیک توکیو و صعودش به مرحله یک چهارم نهایی گفت:

واقعا سطح مسابقه بالا بود و خوشبختانه توانستم با زمانبندی مناسب در جایگاه سوم بایستم و راهی دور دوم شوم. یکی از حریفانم در گروه مقدماتی از کشور آمریکا بود که قهرمانی جهان و مدال نقره المپیک لندن را دارد و در مسابقات انتخابی المپیک به عنوان نفر اول سهمیه را کسب کرده بود و به احتمال زیاد در پایان رقابت‌ها در یکی از جایگاه‌های اول تا سوم المپیک خواهد ایستاد. رقیب دیگرم از بلاروس بود که جزو پاروزنان بانجربه و عنوان‌دار اروپاست. دیگر رقبایم هم از کشور پاراگوئه، سودان و نیجریه بودند که در نهایت با زمانبندی مناسب تواتنستم در رده سوم بایستم.
بانوی قایقران المپین ایران درمورد هدفگذاریش از حضور در این دوره از المپیک خاطرنشان کرد:

هدف من و کادر فنی پیش از حضور در مسابقات این بود که در نهایت بتوانم به فینال C صعود کنم اما پس از شروع رقابت‌ها و مشاهده نمودار بازی‌ها مشخص شد که برای حضور در فینال C باید برخی از رقبایم را در دور مقدماتی پشت سر بگذارم.
ملایی در پایان گفت:

خدا را شکر توانستم با ایستادن در رده سوم هم حریفان مستقیم برای حضور در فینال c را از پیش رو پشت سر بگذارم و هم موفق شدم با ایستاد در رده سوم برای نخستین بار در تاریخ قایقرانی روئینگ به صورت مستقیم راهی دور یک چهارم نهایی شوم. مسابقه بعدی من در مرحله یک چهارم نهایی روز یک‌شنبه خواهد بود و امیدوارم بار هم بتوانم اتفاقات خوبی را رقم بزنم و دل مردم را شاد کنم.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.