شنبه ۱۶ مهر ۱۴۰۱

اطمینان تاتنهام از ماندن هری کین در لندن

اطمینان تاتنهام از ماندن هری کین در لندن

سران تاتنهام مطمئن هستند که می توانند مهاجم ملی پوش خود را در لندن نگه دارند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اتلتیک، در هفته های اخیر صحبت های فراوانی در مورد علاقه هری کین، مهاجم انگلیسی باشگاه تاتنهام به جدایی از این باشگاه شنیده می شد. هری کین قصد دارد به تیمی برود که برای کسب جام های قهرمانی می جنگد و معقتد است با ماندن در تاتنهام نمی تواند به کسب جام های قهرمانی نزدیک شود و به همین خاطر قصد ترک لندن را دارد.

روز گذشته یکی از خبرگزاری های انگلیسی از قبول پیشنهاد 160 میلیون پوندی منچسترسیتی برای خرید هری کین پرده برداشته بود اما بنابر ادعای اتلتیک این خبر کاملا کذب بوده و سران هر دو باشگاه منچسترسیتی و تاتنهام از شنیدن این خبر تعجب کرده اند. شنیده ها حاکی از این است که دنیل لوی، مدیرعامل باشگاه تاتنهام بعد از شنیدن این خبر به شدت عصبانی شده و تمایلش برای فروش هری کین از قبل نیز کمتر شده است.

مهاجم گلزن تاتنهام هنوز سه فصل دیگر با این باشگاه قرارداد دارد و بنابر اطلاعات اتلتیک، سران باشگاه با تماس با این بازیکن به اطلاع او رسانده اند که قصد فروشش را ندارند.

از سوی دیگر سران سیتی نیز در واکنش به خبر روز گذشته اعلام کرده اند که به هیچ عنوان حاضر نیستند 160 میلیون پوند برای کین بروند. رکورد نقل و انتقالات سیتی 65.2 میلیون پوند است که برای دیاز پرداخت شده و سران سیتی حاضر نیستند برای کین رکوردی بیش از دو برابر رکورد قبلی خود به ثبت برسانند ولی این به آن معنی نیست که سران باشگاه سیتی از تلاش برای جذب کین دست کشیده اند. اگر چه این باشگاه هنوز کین را هدفی جدی در تابستان می داند اما حاضر نیست مبلغی سنگین برای جذب او پرداخت کند.

سران تاتنهام با وجود این که از افزایش مشتریان کین به خوبی خبر دارند اما با اطمینان از نگه داشتن این بازیکن در لندن صحبت می کنند. در این میان کین نیز از موضع خود مبنی بر جدایی از تاتنهام پرده برداشته و بارها در این مورد صحبت کرده است ولی  سه سال باقی مانده از قرارداد هری کین با تاتنهام باعث شده است دنیل لوی دست بالا را داشته باشد. دو تیم تاتنهام و منچسترسیتی در دیدار هفته اول لیگ برتر مقابل هم قرار خواهند گرفت و سران تاتنهام اطمینان دارند که در آن بازی هری کین در ترکیب تیم آنها خواهد بود و نه تیم حریف.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.