سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱

گودین در رادار بشیکتاش؛ جذب دیگو کوستا منتفی شد

گودین در رادار بشیکتاش؛ جذب دیگو کوستا منتفی شد

مدافع باتجربه اروگوئه ای به تازگی به قهرمان اروپا لینک شده است.

به گزارش ایران ورزشی؛چندی پیش خبر رسید که دیگو گودین پیشنهادی جدی از دینامو مسکو روسیه دارد ولی قصد دارد به صورت مستقیم به این تیم پاسخ منفی دهد.

در همین راستا به تازگی آ اس گزارشی منتشر کرده است و در آن مدعی شده است که تیم بشیکتاش در ادامه روند تقویت تیمش به عنوان قهرمان لیگ ترکیه، این بار دست روی گودین گذاشته است و قصد دارد از اختلاف مالی بین وی و کالیاری استفاده کند و او را جذب کند.

به گزارش این منبع، دیگو گودین که در حال حاضر در کالیاری دستمزد خالص 3.5 میلیون یورویی در هر سال دریافت می کند ولی بنا به خواسته سران این تیم باید دستمزد خود را کاهش دهد و این در حالی است که بشیکتاش شاید رقمی پایین تر از این مبلغ بپردازد اما قرارداد پیشنهادی آن ها 2 ساله با امکان تمدید 1 سال دیگر است که برای بازیکنی با سن و سال گودین یک گزینه بسیار خوب به حساب می آید.

از سوی دیگر بشیکتاش در یک روند طولانی با دیگو کوستا در حال مذاکره بود که به دلیل طولانی شدن مذاکرات و اختلاف بین درخواست های مهاجم برزیلی و باشگاه، بشیکتاش از جذب این بازیکن صرف نظر کرده است. علاوه بر این ، اولویت کوستا بنفیکا است و او ترجیح می دهد به دلیل زبان مشترک در پرتغال بازی کند زیرا کشوری است که برای او شناخته تر شده است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.