دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

جنجال‌ کوبیاک پیش از بازی با ایران: آنها را حریف حساب نمی‌ کنیم!

جنجال‌ کوبیاک پیش از بازی با ایران: آنها را حریف حساب نمی‌ کنیم!

کاپیتان تیم ملی والیبال لهستان گفت: روی تیم ملی ایران به‌عنوان یک تیم، حساب چندانی نمی‌کنم و آنها مرا تحت تأثیر قرار نمی‌دهندکاپیتان تیم ملی والیبال لهستان گفت: روی تیم ملی ایران به‌عنوان یک تیم، حساب چندانی نمی‌کنم و آنها مرا تحت تأثیر قرار نمی‌دهند

به گزارش ایران ورزشی، تیم ملی والیبال ایران در نخستین بازی خود در المپیک 2020 توکیو قرار است از ساعت 15:10 امروز (شنبه) به مصاف لهستان برود. دو تیم در طول رویارویی‌های خود، سابقه درگیری و تنش‌های زیادی دارند که می‌تواند در بازی حساس امروز هم تکرار شود.

میهاو کوبیاک کاپیتان تیم ملی والیبال لهستان که صحبت‌های غیراخلاقی او هنوز از یاد هواداران ایرانی نرفته است، با جنجال‌سازی به مصاف بازی با ایران در المپیک رفته است. او در مورد بازی با ایران گفته است:

من روی تیم ملی ایران به‌عنوان یک تیم، حساب چندانی نمی‌کنم و آنها مرا تحت تأثیر قرار نمی‌دهند. ایران، تیمی است مثل تیم‌های دیگر که باید آنها را شکست دهیم تا رؤیاهای‌مان محقق شود.
کوبیاک همچنین افزود:

سرنوشت در اولین مسابقه، ایران و لهستان را به هم رساند و این به ما بستگی نداشت. ما می‌دانستیم که باید دیر یا زود با هم ملاقات کنیم. تمام تلاش خود را برای پیروزی در این مسابقه انجام خواهیم داد تا در پایان خوشحال باشیم.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.