سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰

رئال مادرید به دنبال جذب رایگان لئون گورتسکا

رئال مادرید به دنبال جذب رایگان لئون گورتسکا

لئون گورتسکا یکی از بازیکنانی است که قراردادش در پایان فصل جاری به پایان می رسد و همین باعث شده است برخی باشگاه های بزرگ اروپایی بصورت جدی شرایط او را دنبال کنند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از AS،  سران بایرن مونیخ خواستار از دست دادن گورتسکا نیستند و به زودی دور جدید مذاکرات آن ها با این هافبک 26 ساله بر سر تمدید قرارداد را آغاز خواهند کرد اما مادریدی ها امید دارند که بتوانند در پایان فصل با این بازیکن قرارداد امضا کنند. به گفته این منبع گورتسکا در 12 ماه آینده علاقه زیادی به خروج از بوندسلیگا دارد و یک گزینه جالب برای این بازیکن 26 ساله لالیگا اسپانیا است. با این حال رئال مادرید در حال حاضر در شرایطی نیست که بتواند برای این بازیکن مبلغ زیادی را بپردازد و به همین منظور امید دارد با تمدید نکردن قرارداد وی و بایرن مونیخ، این بازیکن را در پایان فصل به صورت رایگان جذب کند.

این در حالیست که رئال مادرید چند هفته پیش نیز به انتقال آلابا را رسمی کرد و این بازیکن اتریشی نیز به صورت رایگان از مونیخ جدا و راهی برنابئو شد. باید صبر کرد و دید که آیا گورتسکا نیز این مسیر را طی خواهد کرد و یا با تمدید قرارداد وی توسط باواریایی ها مسیر برای مشتریان وی پیچیده خواهد شد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.