چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۱

حرکت لک خوب نبود

گل محمدی: بازی حساسی با تراکتور داریم

گل محمدی: بازی حساسی با تراکتور داریم

سرمربی تیم پرسپولیس بیان کرد نشان داده‌ایم از لحاظ فنی یکی از تیم های خوب ایران هستیم و امیدوارم فردا شاهد یک بازی فنی و تاکتیکی از جانب هر دو تیم باشیم.

به گزارش ایران ورزشی، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از بازی مقابل تراکتور گفت:

قبل از هر چیز برای تمام مردم عزیز کشورمان آروزی سلامتی دارم و ان شالله همیشه سالم و سلامت باشند.امیدوارم در این روزهای کرونایی رعایت پروتکل‌ها را فراموش نکنیم. بازی خیلی حساسی مقابل تیمی که برای کسب سهمیه آسیا انگیزه دارد پیش رو داریم، با توجه به تغییراتی که در کادر فنی تراکتور ایجاد شده و با آمدن فیروز کریمی روند خیلی خوبی را به دست آورند و فوتبال خیلی خوبی را در چند بازی‌ که از این تیم دیدیم ارائه کردند.
* برگ برنده ما انگیزه قهرمانی پرسپولیس است

او افزود:

فکر می‌کنم تجربه‌ای کریمی در فوتبال ایران خیلی به تراکتور کمک کرد و توانست این تیم را جمع و جور کند. ما هم انگیزه‌ متفاوت برای قهرمانی داریم که می‌تواند خیلی کمک‌مان کند و برگ برنده پرسپولیس وجود همین انگیزه است.
*برای هواداران می جنگیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد:

بچه‌ها هم برای انجام دادن یک بازی خوب آماده هستند، در این مدت تمریناتمان بیشتر ریکاوری بوده و بیشتر روز گذشته توانستیم تمرین متوسط تاکتیکی انجام بدهیم. می‌دانیم همه هواداران چشم‌به راه و منتظر یک نتیجه خوب و برد مقابل تراکتور هستند. برای آنها می‌جنگیم، و برای رسیدن به این برد باید خیلی انرژی گذاشته و تلاش کنیم.باید تمرکز کرده و آرامش خوبی در بازی داشته باشیم تا بتوانیم تاکتیک حمله‌ای خود را ارائه کنیم.
* تقابل انگیزه‌ها سبب زیبایی بازی تراکتور و پرسپولیس می‌شود

گل محمدی ادامه داد:

امیدوارم بازی خوبی باشد و در هر صورت نتیجه به نفع پرسپولیس رقم بخورد. انگیزه‌های دو تیم متفاوت و زیاد است و همین انگیزه‌ها سبب یک بازی خوب بین تراکتور و پرسپولیس می‌شود. آنها تیم فنی و خوبی هستند. ما هم نشان داده‌ایم از لحاظ فنی یکی از تیم های خوب ایران هستیم. در کل فکر می‌کنم فردا شاهد یک بازی فنی و تاکتیکی از جانب هر دو تیم باشیم.
* سرنوشت قهرمانی دست خودمان است و نباید به نتایج تیم های دیگر کاری داشته باشیم

او در پاسخ به این سوال که چه مقدار احتمال می‌دهد پرسپولیس با بردن تراکتور به کسب پنجمین قهرمانی‌ متوالی‌اش در لیگ برتر نزدیک شود گفت:

هدف و راه ما مشخص است. دو بازی تا قهرمانی پیش رو داریم و به بچه‌ها گفته‌ام به نتایج تیم‌های دیگر نباید توجه داشته باشند. فقط باید تمرکزمان روی این دو مسابقه و به ویژه دیدار با تراکتور باشد. سرنوشت قهرمانی دست خودمان است و عملکرد خودمان سبب قهرمانی می‌شود. باید تمرکز خوبی داشته باشیم تا ان‌شاءالله بتوانیم بازی خوبی برابر تراکتور انجام بدهیم.
* همه مهاجمان پرسپولیس عملکرد خوبی داشته‌اند

سرمربی تیم پرسپولیس درباره احتمال تغییر در خط حمله این تیم گفت:

در باره تغییرات نمی‌توانم در نشست خبری صحبت کنم، فردا باید منتظر باشیم و ببینیم چه اتفاقاتی در بحث ترکیب می‌افتد، اما هر کدام از مهاجمانمان تاکنون بازی کرده‌اند نشان دادند که انگیزه خیلی بالایی دارند. در دیدارهای قبلی هم عملکرد خوبی داشتند و همه آنها آماده انجام یک بازی خوب هستند.
* حرکت لک خوب نبود اما کمیته انضباطی تمام جوانب را بررسی کند

گل محمدی در باره وضعیت حامد لک پس از درگیری‌اش با  یک توپ‌ جمع‌کن در بازی با ماشین‌سازی اظهار داشت:

از دید من آن اتفاق حرکت ناپسندی بود و آن را تایید نمی‌کنم. اما می‌خواهم این موضوع بررسی شود که چرا توپ جمع‌کن حریف پشت دروازه ما ایستاده و فحاشی کرده است و چرا چند دوربین زوم کرده بودند تا از اتفاقات احتمالی فیلمبرداری کنند. حتما باید این مسئله واکاوی و بررسی شود، اما حرکت لک از نظر من خوب نبود. قطعا کمیته انضباطی باشگاه هم نسبت به این مورد واکنش نشان خواهد داد، اما تمام جوانب و علت مسئله را هم در نظر می‌گیرد و بررسی می‌کند که چرا حامد را تحریک کردند تا چنین اتفاقی رخ بدهد. حتما این موضوع بررسی جامع و کاملی نیاز دارد.
* زحمات کامیابی نیا را فراموش نمی‌کنیم

وی درباره آخرین وضعیت کمال کامیابی‌نیا عنوان کرد:

متاسفانه به دلیل آسیب‌دیدگی که پس از بازی‌های آسیایی در ناحیه مچ پا برای کمال اتفاق افتاد، دوران درمانش طول کشید و قطعا به این دو مسابقه هم نمی‌رسد. برای من ثابت شده کامیابی‌نیا چقدر به ما کمک کرد و در روزهای سختی که حتی دفاع وسط نداشتیم به عنوان یک مدافع میانی برای ما بازی کرد. در روزهای خیلی سخت خیلی به ما کمک کرد، و هیچ وقت زحماتش را فراموش نمی‌کنیم.
* در مورد نقل و انتقالات پس از کسب قهرمانی صحبت می‌کنیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس  در خصوص مسائلی که درباره جدایی برخی بازیکنان مثل علی شجاعی در پایان فصل مطرح شده، گفت:

به این گونه سوالات نباید در نشست خبری بازی جواب بدهیم یا اصلا چنین سوالی پرسیده شود. این مسائل به انتهای فصل باز می‌گردد و اکنون هیچ چیز مشخص نیست. با توجه به شرایط فعلی فقط باید تمرکزمان روی دو بازی باقیمانده باشد و در باره مسائل نقل و انتقالات در پایان فصل و پس از قهرمانی صحبت می‌کنیم.
* سید جلال حسینی از ستون‌های تیم ماست

گل محمدی پیرامون آخرین وضعیت سید جلال حسینی گفت:

حسینی مشکل مصدومیت داشت اما الحمدالله در روزهای اخیر خوب شده و مشکلی از این بابت ندارد. سید جلال یکی از ارکان تیم ماست و همه ما نسبت به وجودش خوشحال هستیم. با توجه به سن و سالش امسال خیلی برای پرسپولیس خوب بازی کرد و چند گل 3 امتیازی به ثمر رساند. حسینی یکی از ستون‌های تیم ما است و بدون وی و سایر بازیکنان با تجربه شاید نمی‌توانستیم به این مرحله برسیم.
برای برخی بازیکنان در طول فصل دو بار جشن تولد گرفتیم

وی اضافه کرد:

از ابتدای فصل مشکلات زیادی داشتیم، و اکنون وارد پانزدهمین ماه فوتبالی شده‌ایم. این موضوع واقعا عجیب است. برای برخی بازیکنان در این مدت دو بار جشن تولد گرفتیم. متاسفانه پشت سر گذاشتن فصل فرسایشی لیگ خیلی سخت بود، اما بازیکنان باتجربه هم به سایر نفرات انگیزه دادند و هم خودشان عملکرد خوبی داشتند. باز هم تاکید می‌کنم از ابتدای فصل مشکلات زیادی داشتیم.
*بی خیالی باشگاه در مسائل مالی ما را اذیت می کند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به مشکلات مالی این باشگاه گفت:

در بحث ایجاد انگیزه از جانب باشگاه واقعا ضعیف عمل می‌شود. شاید جای صحبت کردن در باره مسائل مالی و پاداش‌ها نیست، اما باشگاه در این موضوع واقعا ضعیف عمل کرده، می‌دانیم مشکلات زیادی دارند، اما از زیر سنگ هم شده باید برای این دو بازی پول جور می‌کردند، زیرا در مقطع تاریخی از دوران پرسپولیس هستیم و فکر نمی‌کنم دیگر این تیم بخواهد چنین روزهایی را تجربه کند که برای کسب قهرمانی پنجم فقط دو بازی پیش رو داشته باشد. مقداری بی‌خیالی باشگاه اذیت‌مان می‌کند اما از مشکلات هم باخبر هستیم. امیدوارم تا قبل از دیدار با تراکتور انگیزه خوبی به بچه‌ها بدهند، اما انگیزه ما به حدی است که به مسائل مالی فکر نکنیم. با این وجود این مسائل در ایجاد انگیزه بیشتر بی‌تاثیر نیست.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.