سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰

مهدی تارتار: بازی با ماشین سازی مهمترین بازی فصل ما است

مهدی تارتار: بازی با ماشین سازی مهمترین بازی فصل ما است

مهدی تارتار پیش از دیدار با ماشین سازی صحبت هایی را بیان کرده است

به گزارش ایران ورزشی ، مهدی تارتار پیش از دیدار پیکان مقابل ماشین سازی تبریز در هفته بیست و نهم مسابقات لیگ برتر گفت:

بازی با ماشین سازی مهمترین بازی فصل ما است. با بچه‌های تیم و کادرفنی مفصل صحبت کردیم و به اهمیت این سه امتیاز آگاه هستیم.
او افزود:

با احترام به تیم ریشه دار ماشین سازی و هوادارانش، اگر این بازی را ببریم شرایطمان در جدول خیلی خوب می شود. با توجه به اینکه دو بازی به پایان فصل مانده، مصمم هستیم. بچه‌ها با انگیزه هستند و تمام تلاشمان را به کار می‌گیریم تا این اتفاق بیفتد.
سرمربی تیم پیکان در مورد اینکه آیا قطعی بودن سقوط ماشین‌سازی تاثیری روی بازی فردا خواهد داشت، گفت:‌

از این بابت مقداری نگران هستیم. با بچه‌ها صحبت و آن‌ها را توجیه کردیم که درست است ماشین سازی 5 گل از پرسپولیس دریافت کرد اما تا دقیقه 30 که 10 نفره نشده بود، بازی پایاپایی انجام داد. این تجربه پرسپولیس بود که توانستند در 30 دقیقه اول، دو گل به ماشین سازی بزنند.
او افزود:

همین موقعیت‌ها را ماشین سازی داشت که نتوانست استفاده کند. خیلی باید هوشیار باشیم. بازیکنان آن‌ها جوان و با انگیزه هستند و می‌توانند ما را به دردسر بیندازند. ضمن اینکه علیرضا اکبرپور که از دوستان خوب من است، خودش مهاجم بوده و تیم‌های او معمولا تهاجمی بازی می‌کنند. باید خیلی مراقب باشیم که غافلگیر نشویم. خداراشکر محروم نداریم. یکی دو بازیکن مصدومیت جزئی دارند که ان‌شاالله به بازی برسند.
تارتار با اشاره به مقام نخست نماینده کشورمان در مسابقات تیراندازی المپیک توکیو، گفت:

مدال طلای جواد فروغی را در تیراندازی تبریک می‌گویم. باعث افتخار همه ما ایرانی‌ها است. ان‌شاالله مدال گرفتن تداوم داشته باشد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.