چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰

هنریک مخیتاریان: برای مورینیو فقط پیروزی مهم است

هنریک مخیتاریان: برای مورینیو فقط پیروزی مهم است

هنریک مخیتاریان می گوید که پیشنهاداتی داشته اما ترجیح داده است در رم بماند

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت گل، هنریک مخیتاریان در مورد مورینیو گفت:

او سرمربی ای است که جاه طلبی بسیاری دارد و همیشه خواهان پیروزی است. او به هیچ چیز اهمیت نمی دهد، مهم پیروزی است؛ او اهمیت نمی دهد که شما خوب بازی کنید یا بد، تنها چیزی که مهم است سه امتیاز بازی است. همه می دانند که او تقریباً همه چیز برده است و همچنین امیدواریم که با رم نیز بتواند چیزی ببرد چون او سرمربی ای است که می تواند چیزهای بیشتری به ما بدهد. من نمی خواهم در مورد گذشته بین خودم و مورینیو صحبت کنم، من و او در این مورد با هم صحبت کردیم. بیایید از صفر شروع کنیم. من او را به خوبی می شناسم، من می دانم که او چه چیزی از بازیکنانش می خواهد و آماده هستم.
مخیتاریان در مورد دلیل ماندنش در آاس رم گفت:

من به پروژه باشگاه باور داشتم و از آن خوشم آمد. از روز اول گفتم که رم را خیلی دوست دارم؛ چه شهر و چه تیم و به همین دلیل قراردادم را برای یک سال تمدید کردم چون باور دارم که می توانم چیزی با این تیم ببرم. من چندین پیشنهاد از خارج از ایتالیا و داخل ایتالیا داشته ام اما تصمیم گرفتم که اینجا بمانم و خوشحالم. اهداف رم در فصل آینده؟ ما سه سال است که در لیگ قهرمانان بازی نکرده ایم و این سخت است. ما نیاز داریم که سخت تر کار کنیم و باور داشته باشیم که می توانیم سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کنیم.
مخیتاریان در ادامه در مورد جورجینیو و توپ طلا صحبت کرد:

من توپ طلا را به جورجینیو می دهم چون او قدرتمند است و در لیگ قهرمانان اروپا با چلسی و در یورو با ایتالیا قهرمان شده است. یا به مسی، به خاطر قهرمانی کوپا آمریکا با آرژانتین پس از 28 سال.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.