چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰

اکیپ خبر داد: حقوق دوناروما در پاریس پایین‌تر از حقوق پیشنهادی میلان

اکیپ خبر داد: حقوق دوناروما در پاریس پایین‌تر از حقوق پیشنهادی میلان

پس از درخشش در یورو 2020، جانلوئیجی دوناروما دروازه بان تیم ملی ایتالیا بالاخره تصمیم خود را گرفت و از تیم میلان جدا شد و راهی پاری سن ژرمن شد.

به گزارش ایران ورزشی؛در همین راستا در این مدت صحبت های زیادی پیرامون دستمزد دریافتی دوناروما در پاریس بود و حتی آریگو ساکی در مصاحبه ای اعلام کرد پول برای دوناروما خوشبختی نمی آورد و او باید بیشتر قدردان میلان می بود. به هر حال امروز رسانه فرانسوی اکیپ گزارشی منتشر کرده است که در آن ادعا می کند که جیانلوئیجی دوناروما درآمد کمتری نسبت به حقوق پیشنهادی میلان در پاری سن ژرمن کسب خواهد کرد.

به گفته این منبع این بازیکن در پاریس سالیانه 12 میلیون یورو حقوق خواهد گرفت و قراردادش تا سال 2026 اعتبار دارد. گفته می شود حقوق سالیانه وی پس از کسر مالیات به 7 میلیون یورو خواهد رسید این در حالی است که در میلان قرارداد پیشنهادی وی در سال به 8 میلیون یورو می رسید و با توجه به این شرایط به نظر می رسد او به دنبال چالش جدیدی در دوران فوتبالش است و به همین منظور روسونری را ترک کرده است. با این حال قرارداد وی در پاریس در صورت دریافت پاداش های قهرمانی به 10 میلیون یورو خواهد رسید و او در آمد بیشتری نسبت به سال های گذشته خواهد داشت.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.