چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰

کیه لینی به دنبال دستمزد بیشتر برای تمدید با یوونتوس

کیه لینی به دنبال دستمزد بیشتر برای تمدید با یوونتوس

مدافع کهنه کار یوونتوس برای تمدید قرارداد خود خواهان دستمزد بیشتری شده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گاتزتا دلواسپرت، جورجو کیه لینی، مدافع کهنه کار یوونتوس در حال حاضر قراردادی با بانوی پیر ندارد و بازیکن آزاد محسوب می شود. کیلینی در مسابقات یورو یکی از بازیکنان کلیدی آتزوری بود و نقش مهمی در ساختار دفاعی تیم مانچینی و قهرمانی ایتالیا داشت. در حالی که گفته می شود قرار است به زودی مذاکرات تمدید قرارداد این بازیکن با یوونتوس آغاز شود، نشریه گاتزتا گزارش کرده که این بازیکن برای تمدید قراردادش خواهان افزایش دستمزد و بستن قراردادی دو ساله شده است.

کیه لینی این روزها در تعطیلات بعد از مسابقات یورو به سر می برد و پیش بینی می شود بعد از بازگشت از تعطیلات مذاکراتش را با یوونتوس را شروع کند. شنیده ها حاکی از این است که کیه لینی قصد داشته در پایان مسابقات یورو از فوتبال خداحافظی کند اما بعد از نمایش های فوق العاده اش حالا تصمیم دارد در جام جهانی قطر نیز به میدان برود و به این ترتیب خواهان قراردادی با یوونتوس تا سال 2023 شده است.

کیه لینی که ماه آینده 37 ساله می شود، در قرارداد قبلی خود سالانه 3.5 میلیون یورو دستمزد دریافت می کرد و بنا بر ادعای گاتزتا برای تمدید قرارداد خواهان دستمزد سالانه 5 میلیون یورو شده است. با توجه به بحران مالی یوونتوس و تلاش این باشگاه برای کم کردن هزینه ها، به احتمال زیاد درخواست این مدافع رد خواهد شد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.