دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰

اوله گونار سولسشر: امیدوارم باز هم با پوگبا کار کنم

اوله گونار سولسشر: امیدوارم باز هم با پوگبا کار کنم

اوله گونار سولسشر می گوید مذاکرات برای تمدید قرارداد پل پوگبا ادامه دارد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت گل، این روزها شایعه انتقال پوگبا به فرانسه و بازی کردن برای پاری سن ژرمن بیشتر و بیشتر جلب توجه می کند. از قرارداد این هافبک طراح با منچستریونایتد فقط یک سال باقی مانده است و همین شایعات در مورد او را افزایش می دهد. سولسشر پس از شکست ۴-۲ منچستریونایتد مقابل کوئینز پارک رنجرز در دیداری دوستانه، به خبرنگاران گفت:

درباره بازی
نمی توان از این نتیجه رضایت داشت ولی تمرین خوبی بود و این می تواند برای برخی از جوانان تیم آموزنده باشد. این بازی نشان داد در مراحل آماده سازی به کجا رسیده ایم. اما در اواخر کار از بازی بچه ها که علیرغم دریافت چند گل به تلاش ادامه دادند لذت بردم.
مصدومیت الکس تلس
متاسفانه الکس سر خورد و بعد مچ پایش پیچ خورد. او چند هفته ای دور خواهد بود. امیدواریم وضعیتش خیلی بد نباشد ولی برای مدتی از تیم دور خواهد بود.
تمدید قرارداد پل پوگبا
مذاکرات بین نمایندگان پل و باشگاه جریان دارد. طی تمام مکالماتی که با پل داشتم متوجه شدم که او اشتیاق زیادی برای فصل پیش رو دارد. همیشه گمانه زنی هایی پیرامون پل وجود دارد و باشگاه هایی هم به او علاقه مند هستند. طبیعتا ما شاهد بهترین عملکرد پل بوده ایم و او از احساس ما نسبت به خودش مطلع است. من از کار کردن با او لذت بردم و امیدوارم بتوانیم باز هم با هم کار کنیم. 
بازگشت ملی پوشان
بازیکنان انگلیسی و فرد که تا انتهای یورو و کوپا آمریکا پیشروی کردند، به تعطیلات نیاز دارند. آن ها حدود ۱۰ روز دیگر به جمع ما بر می گردند.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.