دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰

یولیان ناگلزمن: توهین برخی هواداران؟ در زندگی نمی توان همه را راضی نگه داشت

یولیان ناگلزمن: توهین برخی هواداران؟ در زندگی نمی توان همه را راضی نگه داشت

یولیان ناگلرمن از عملکرد بایرن مونیخ مقابل آژاکس می گوید.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از صفحه توییتری iMiaSanMia، بایرن مونیخ در دیداری دوستانه و به منظور آماده سازی برای فصل 22-2021، مقابل آژاکس صف آرایی کرد. تیم یولیان ناگلزمن در پایان به نتیجه 2-2 دست یافت و این سرمربی جوان در کنفرانس مطبوعاتی، از عملکرد بازیکنانش گفت:

شانس گلزنی زیرکزی؟ امیدوارم که در دیداری های غیر دوستانه و رقابتی، کمی جدیت بیشتری به خرج دهد. تا پیش از آن صحنه شاهد عملکرد خوبی از او بودیم. نیازی به صحبت با او نیست، یاشوا خودش را می شناسد و می داند که باید بهتر از این عمل کند.
گنابری دو تمرین انفرادی کامل انجام داده است. شاید او مقابل مونشن گلادباخ (چهارشنبه) بتواند 20 دقیقه بازی کند. بازیکنان ملی پوشمان به غیر از مانو و توماس، کیمیش، روز دوشنبه تست خواهند داد و سه شنبه به جمع ما اضافه می شوند.
کدام بازیکن جوان مرا تحت تاثیر قرار داد؟ زیاد موافق این نیستم که از بازیکنان به صورت تکی و انفرادی یاد کنیم، بازیکنان جوانی که از ابتدای تمرینات همراه ما بوده اند، در حال به نمایش گذاشتن عملکرد خوبی هستند. اما خب باید وقتی که بازیکنان ملی پوش برگشتند، راجع به آنها صحبت کنیم. وقتی تصمیم می گیرم که ترکیب تیم کامل شده باشد و پنجره نقل و انتقالاتی بسته شود.
هوادارانی که به خاطر سابقه ام در مونیخ 1860 توهین کردند؟ بله، صدای آنها را شنیدم. صدای آنها از دیگر گروه های حاضر در استادیوم بلندتر بود. از رقابتی که میان این دو باشگاه برقرار است باخبرم اما چندان مایل به چنین رقابت هایی نیستم. از طرفداران بزرگ صبر و بردباری هستم. در زندگی نمی توان همه را راضی نگه داشت.
نقل و انتقالات؟ ما در آلمان تفاوت هایی با سایر کشورها داریم: حق پخش، قانون 1+50 و .... بله درست است، برخی باشگاه ها پول بیشتری برای خرج کردن در اختیار دارند. چه با وجود پاندمی و چه بدون آن، ما آماده پرداخت چنین هزینه های نیستیم. سعی ما بر این است که با راه حل های خلاقانه، یک تیم رقابتی باقی بمانیم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.