چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۱

ورمزیار: در دفاع و حمله باید مقتدرتر باشیم

ورمزیار: در دفاع و حمله باید مقتدرتر باشیم

پیشکسوت استقلال گفت: بعد از برد دربی توقع داشتیم بازی خوبی از استقلال ببینیم، اما تا دقایق پایانی امکان داشت نفتی‌ها گل تساوی را بزنند

به گزارش ایران ورزشی، صادق ورمزیار در خصوص پیروزی استقلال مقابل نفت مسجدسلیمان به میزان گفت:

بعد از برد دربی توقع داشتیم بازی خوبی از استقلال ببینیم، اما تا دقایق پایانی امکان داشت نفتی‌ها گل تساوی را بزنند و این سبک بازی در آزادی در شان استقلال نبود. ۵۰ روز دیگر با الهلال بازی داریم و نباید خودمان را گول بزنیم.
ورمزیار افزود:

در این بازی طرح و برنامه‌ای از استقلال ندیدیم و باید با برنامه‌تر و پرقدرت ظاهر شویم. استقلال باید هر ۱۵-۱۰ دقیقه موقعیت گل خلق کند، اما در این بازی به جز دقایق ابتدایی موقعیت خاصی نداشتیم و تیم حریف جرئت پیدا کرد برای خلق موقعیت به زمین ما بیاید.
پیشکسوت استقلال درباره عملکرد خط دفاع استقلال گفت:

فاز دفاعی تیم بد نیست، اما باز هم به حریفان موقعیت می‌دهیم. شاید نفت نتواند از موقعیت‌ها استفاده کند، اما الهلال این شرایط را ندارد. بهترین دفاع این است که تیم حریف را در زمین خودش نگه داریم. با اینکه کم گل خورده ایم، اما خط دفاعی هنوز کار دارد.
ورمزیار در رابطه با تقابل محمود فکری با استقلال عنوان کرد:

محمود سال ها در استقلال زحمت کشیده و قسمتی از تاریخ این باشگاه را نوشته است. تقابل با تیم محبوب همیشه سخت است و تیم فکری خوب بازی کرد. او در استقلال تیم خوبی بست، اما حواشی مانع موفقیتش شد.
مدیر سابق آکادمی استقلال در خصوص میدان دادن مجیدی به بازیکنان جوان تصریح کرد:

سبحان خاقانی خوب بازی کرد و گل زیبایی زد، آرش داجلیری قابلیت بازی در دفاع وسط و راست را دارد و در هفته‌هایی که وریا روی فرم نبود می‌توانست به استقلال کمک کند. جوانان را باید آرام آرام به تیم اضافه کرد و اگر یک بازیکن در ترکیب باشد بزرگتر‌ها می‌توانند به او کمک کنند، اما مثلا بازی همزمان ۳ بازیکن جوان ریتم تیم را به هم خواهند زد. قایدی در کنار دیاباته، اسماعیلی، چشمی و... بازیکن بزرگی شد.
ورمزیار درباره صعود تیم هوادار با هدایت رضا عنایتی به لیگ برتر گفت:

به رضا و گروه خوبش تبریک می‌گویم. او با شرایط سخت تیمش را به لیگ برتر آورد و امیدوارم در سال‌های آینده به جایی که لیاقتش را دارد برسد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.