چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۱

رد پای یک ایجنت شناخته شده در ترانسفر احتمالی مهدی قائدی

رد پای یک ایجنت شناخته شده در ترانسفر احتمالی مهدی قائدی

جدایی مهدی قائدی در پایان فصل از استقلال تقریبا قطعی است

به گزارش ایران وررزشی و به نقل از میزان، حضور ناگهانی مهدی قائدی پس از پایان مرحله نخست انتخابی جام جهانی در امارات به همراه سردار آزمون به قدری بحث برانگیز بود که بسیاری از کارشناسان پیش بینی کردند قطعاً این سفر می‌تواند نشانه محرزی بابت خروج او در پایان لیگ بیستم از ایران باشد.

تصاویر منتشر شده از سفر چند روزه قائدی به امارات حکایت از این داشت، سفر وی یک سفر تفریحی نبوده است. با این حال نزدیکان استقلال مدعی شدند این بازیکن با هماهنگی فرهاد مجیدی به امارات سفر کرده است اما حضور یک مدیر برنامه سرشناس در تصاویر منتشر شده در عکس‌های یادگاری این بازیکن نشان می‌داد اهداف دیگری پشت پرده این سفر قرار دارد.

پس از بازگشت قائدی به تهران، دلیل سفر ناگهانی مهاجم استقلال به امارات از سوی استقلالی‌ها و شخص قائدی مسکوت باقی ماند تا ابهامات در این رابطه باقی بماند.

حالا اما با نزدیک شدن به پایان فصل شنیده می‌شود دلیل اصلی سفر قائدی به امارات یک پیشنهاد اغواکننده برای این بازیکن از سوی یک باشگاه سرشناس حوزه خلیج فارس بوده است.

شنیده می‌شود یک باشگاه متمول از طریق یکی از ایجنت‌های شناخته شده که با بازیکنان ایرانی سالهاست همکاری دارد، قصد دارد با رقمی حدود ۳/۵ میلیون یورو این بازیکن را به خدمت بگیرد تا قائدی فصل آینده با پیراهن این باشگاه به میدان برود.

ماجرا وقتی نزدیک به واقعیت به نظر می‌رسد که فرهاد مجیدی در جریان مصاحبه خود با رسانه‌های گروهی پس از پیروزی دربی موافقت تلویحی خود را با ترانسفر قائدی اعلام کرد و در این باره گفت:

مانع پیشرفت او نخواهم شد.
اما اتفاق عجیب اینجاست که گفته می‌شود با وجود ارائه این پیشنهاد نجومی از سوی طرف مقابل، گویا رقم اعلام شده به باشگاه استقلال یک میلیون یورو کمتر از پیشنهاد اصلی است تا ابهامات در این باره افزایش یابد.

با این تفاسیر به نظر می‌رسد جدایی مهدی قائدی از استقلال قطعی است و مهاجم ملی پوش و جوان آبی‌ها با اتمام فصل جاری از جمع شاگردان مجیدی جدا خواهد شد تا به واسطه این انتقال درآمدی هنگفت به حساب باشگاه استقلال سرازیر شود تا شاید آبی‌ها بتوانند پرونده‌های بین‌المللی خود را با این درآمد پرداخت کنند و قدری از بحران مالی فعلی رهایی پیدا کنند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.