دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

علیپور: همیشه با هواداران رو راست بود‌ه‌ام

علیپور: همیشه با هواداران رو راست بود‌ه‌ام

ناصر قراگزلو/علی علیپور  بهترین مهاجم دو سه فصل گذشته پرسپولیس از این تیم جدا شد.علیپور که قراردادش با پرسپولیس تمام شده بود برای تمدید هم پا پیش گذاشت اما با باشگاهش به رقم مشترکی نرسید .او با پیامی احساسی در صفحه شخصی اش از هواداران پرسپولیس خداحافظی کرد در گفت و گوی اختصاصی با ایران ورزشی گفت:« بازیکنی 25 ساله هستم و فکر می‌کنم در شرایط سنی‌ای قرار داشتم که اگر امسال به اروپا نمی‌رفتم دیگر شاید برای من رفتن و حضور در اروپا خیلی سخت می‌شد. من در سال‌های قبل هم از اروپا پیشنهاد داشتم اما چون در یکی دو سال پنجره‌های نقل و انتقالات باشگاه بسته بود و من هم قصد نداشتم تیم طرف قراردادم را در آن شرایط سخت ترک کنم در پرسپولیس ماندم و قید آن پیشنهادات را زدم در حالی که از چند کشور اروپایی و چند تیم عربی هم پیشنهاد داشتم. همه هواداران و کسانی هم که این مسأله را دنبال می‌کنند از این موارد خیلی خوب آگاهی دارند و خیلی خوب می‌دانند هر حرفی که من می‌زنم عین حقیقت است. همیشه با هواداران رو راست بود‌ه‌ام و احترام متقابل خوبی بین ما برقرار بوده و این احترام متقابل تا پایان زمان بازیگری و حتی پس از آن هم ادامه خواهد داشت.»

علیپور در این گفت و گو پیشنهاد از ماریتیمو پرتغال را تائید کرد و درباره جدایی اش که بعد از جدایی ترابی و بیرانوند می تواند ضربه بزرگی به پرسپولیس بزند گفت:«هر بازیکنی جایگاه خاص خودش را دارد. همه این بازیکنانی هم که از آنها نام بردید بازیکنان خوبی هستند اما پرسپولیس از هر نام دیگر بزرگتر است و رفتن هیچ بازیکنی به پرسپولیس شوک وارد نخواهد کرد.»

اینکه حالا خط حمله پرسپولیس هم با چالش بزرگی مواجه شده سوژه صحبت های هواداران پرسپولیس طی دو روز گذشته بوده  که علیپپور در این باره هم صحبت کرده:« پرسپولیس بازیکنان خوبی مانند عیس آل‌کثیر را جذب کرده که مهاجم خیلی خوبی است. بازیکنی که در چند سال اخیر جزو بهترین مهاجمان ایران بوده است و همیشه در چند سال اخیر در کورس آقای گلی قرار داشته است. از سوی دیگر پرسپولیس عبدی و روستایی را هم دارد که هر دو مهاجمان خوبی هستند. باشگاه در بقیه پست‌ها هم بازیکنان خوبی گرفته و ان‌شاءالله چند بازیکن دیگر هم به صلاحدید آقا یحیی جذب خواهند شد که پرسپولیس با قدرت وارد مسابقات پیش‌رو شود.»

مشروح کامل این گفت و گو را در صفحه 20 ایران ورزشی امروز بخوانید.


 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.