یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱

حضور در رئال مادرید و کار با مورینیو می توانست تجربه ای باورنکردنی باشد

استیون جرارد: رئال مادرید از من می خواست در لیورپول جنگ درست کنم و برای جدایی فشار بیاورم

استیون جرارد: رئال مادرید از من می خواست در لیورپول جنگ درست کنم و برای جدایی فشار بیاورم

اسطوره لیورپول گفت تنها راه جدایی او از این تیم و پیوستنش به رئال مادرید برای کار با مورینیو، این بوده که برای جدایی فشار بیاورد و بنابراین این اتفاق نیفتاد.

به گزارش ایران ورزشی؛رنجرز، تیم استیون جرارد امروز در دیداری دوستانه به مصاف رئال مادرید خواهد رفت. در طول دوران فوتبال، استیون جرارد با پیشنهادات زیادی مواجه بود اما لیورپول همیشه اصرار بالایی داشت تا او را نگه دارد زیرا او معنای خاصی برای هواداران این تیم داشت. در سال 2010، لیورپول موفق نشد در بین تاپ فور قرار بگیرد و باید دوباره ترکیب خود را بازسازی می کرد. ژوزه مورینیو از مربیانی بود که چندین بار در چلسی و رئال مادرید برای خرید استیون جرارد تلاش کرد. به گزارش میرر، استیون جرارد در این مورد گفت:

فکر می کنم حتی اگر پیشنهادات چلسی پیش نیامده بود، زمانی که مورینیو حدودا سال 2010 برای خرید من اقدام کرد، شاید شما به عقب نگاه کنید و فکر کنید: تصور کن برای یک یا دو سال برای رئال مادرید بازی کنی. تصور کن در لیگ قهرمانان برای مورینیو بازی کنی. این واقعا تجربه ای باورنکردنی بود. البته که بود اما این اتفاق نیفتاد. اساسا رئال مادرید از من می خواست در لیورپول جنگ درست کنم و برای جدایی فشار بیاورم. این تنها راه جدایی من و پیوستن به رئال مادرید بود.
اولین بار در سال 2005 بود که آینده استیون جرارد در لیورپول به نظر مبهم می رسید. آنها در فینال معروف استانبول قهرمان اروپا شدند اما مذاکرات برای تمدید قرارداد جالب پیش نمی رفت. همچنین رافائل بنیتس تنها 12 ماه بود که سرمربی لیورپول شده بود و استیون جرارد نمی دانست نظر او در مورد ادامه کار با او چیست. جرارد قبلا در گفتگو با اسکای گفته بود:

واقعیت این است که سال 2005 نمی دانستم با بنیتس قرار است بمانم یا بروم. صحبت های رافا با من طوری بود که "می دانم مدیر برنامه ات با چلسی و رئال مادرید در تماس است". در آن زمان شک داشتم و فکر می کردم شاید رافا مرا بفروشد تا تیم را با این پول بسازد. پیشنهاد چلسی 37.5 میلیون پوند بود. در آن زمان این رقم بسیار بالایی بود اما در حال حاضر زیاد به نظر نمی رسد.
استیون جرارد همچنین اعتراف کرده بود بابت بازی زیر نظر مورینیو وسوسه شده بود اما خوشحال است که در لیورپول ماند:

مورینیو بخش بزرگی از افکار در مورد جدایی من بود. بخشی از من ناپخته به ایده پیوستن به چلسی فکر می کرد اما حالا اصلا پشیمان نیستم که در لیورپول ماندم زیرا لیورپول باشگاهی است که عاشق آن هستم و کار درست همین بود.
استیون جرارد همچنین از شایعات حضورش روی نیمکت اورتون در ماه های گذشته غافلگیر شده و گفته بود:

واقعا نمی دانم علاقه ای وجود داشته یا فقط شایعات رسانه ها بوده است اما حضور من در اورتون، هرگز رخ نخواهد داد.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.