جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰

توافق زنیت و بایرلورکوزن بر سر انتقال سردار آزمون

توافق زنیت و بایرلورکوزن بر سر انتقال سردار آزمون

سردار آزمون در تابستان پیشنهادات مختلفی داشته و اکنون رسانه روسی مدعی شده که زنیت و بایرلورکوزن بر سر انتقال مهاجم ایرانی به توافق رسیده اند

به گزارش ایران ورزشی ، سایت چمپیونات در مطلبی اعلام کرده است که زمان جدایی آزمون فرا رسیده است. نویسنده در این مطلب با تمجید از توانایی های این مهاجم ایرانی، اعلام کرده است که او می توانست زودتر از اینها فوتبال روسیه را ترک کند. در این مطلب با تیتر"آزمون ممکن است زنیت را ترک کند؛ زمان آن فرا رسیده " آمده است:

واضح است که برای جدایی این ایرانی از روسیه خیلی دیر شده است. برای سردار آزمون شرم آور است. بازیکنی با چنین پتانسیلی می توانست مدتها پیش به یک باشگاه متوسط اروپایی برود و به پیشرفت خود ادامه دهد، اما در عوض چند سال پیشرفت مشکوک در زنیت را انتخاب کرد.
در این گزارش آمده است:

من مطمئن نیستم که کیفیت آزمون اساساً بعد انتقال از روبین کازان بهتر شده باشد، اما بارها و بارها او نظر استعدادیاب های باشگاه های نخبه را جذب می کرد و حالا شاید سرانجام زمان عزیمت او فرا رسیده باشد و این انتقال انجام شود. یکی از منابع موثق در تماس با وب سایت چمپیونات ادعا می کند زنیت و بایرلورکوزن در آستانه توافق بر سر انتقال سردار هستند. به زودی این معامله انجام خواهد گرفت و همه خوشحال خواهند شد.
نویسنده در ادامه با اعلام اینکه زنیت بابت فروش آزمون و دریافت پول نقد خوشحال خواهد شد، نوشت:

فکر نکنید که سرگی سماک (مربی زنیت) اکنون اشکهای تلخی می ریزد. در صورت فروش آزمون و سباستین دریوسی، سرمربی زنیت حداقل مقداری بودجه برای جذب بازیکن در نقل و انتقالات در اختیار خواهد داشت. به نظر می رسد کلودینیو جایگزین یکی از این دو نفر شود. آیا آنها می توانند جایگزینی در حد آزمون جذب کنند؟ مطمئن نخواهم بود. من به چیز دیگری اطمینان دارم: سردار فوراً نیاز به ترک منطقه راحتی خود دارد. جای تعجب نیست که زنیت می خواهد از چنین سرمایه گذاری هایی سود کسب کند. و مبلغ مناسبی به دست بیاورد، با توجه به اینکه آزمون یکی از با ارزش ترین مهاجمان در بازار نقل و انتقالات روسیه است

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.