سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰

فولاد 2 - صنعت نفت 0|نکونام فاتح دربی خوزستان شد

فولاد 2 - صنعت نفت 0|نکونام فاتح دربی خوزستان شد

فولاد خوزستان امشب در یک بازی خانگی موفق شد فاتح دربی خوزستان شود.

به گزارش ایران ورزشی؛دو تیم فولاد و صنعت نفت آبادان امشب در هفته بیست و نهم دربی برگشت خوزستان را در فولاد آره‌نا انجام دادند. این بازی در گرمای اهواز حرارت چندانی نداشت و بازی پر برخورد و فشرده‌ای از سوی هردو تیم به انجام  رسید.نیمه اول با موقعیت های نصفه و نیمه دو تیم پایان یافت و تیمی شکست خورده به رختکن نرفت.

نیمه دوم فولاد بهتر بازی کرد و روی گرفتن کرنر از نفت حساب ویژه‌ای باز کرده بود و در نهایت موفق شد با موسی کولیبالی در دقیقه 52 به گل برسد. در ا امه نیز دفاع خوب فولاد مانع از به گل رسیدن نفت شد.در حالی که منتظر سوت پایان با همان برتری یک گله بودیم ساسان انصاری از مدافع صنعت نفت پنالتی گرفت تا زبیر نیک نفس از روی نقطه پنالتی دروازه تیم سابقش را باز کند.

با این پیروزی فولاد 43 امتیازی شد و پشت سر گل گهر در رده پنجم قرار گرفت. کسب رده چهارم در این دوره لیگ با توجه به حضور استقلال در چهار تیم نهایی جام حذفی مهم است و می‌تواند منجر به کسب سهمیه آسیایی لیگ شود.

اتفاقات مهم بازی

دقیقه 3+90 / اعتراضات از سوی نیمکت دو تیم و تنش ها میان کادر فنی هر دو باشگاه زیاد شد و داور بازی مجبور شد سیروس پورموسوی را اخراج کند.

دقیقه 2+90 / زبیر نیک نفس از روی نقطه پنالتی دروازه نفت آبادان را باز کرد تا نتیجه 2-0 به سود فولاد شود.

دقیقه 52 / گروسی در خروج از دروازه دچار اشتباه شد، موسی کولیبالی از فرصت استفاده کرد و دروازه نفت آبادان را باز کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.