دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰

محرم نویدکیا: بازی با ذوب آهن سخت و پیچیده بود

محرم نویدکیا: بازی با ذوب آهن سخت و پیچیده بود

سرمربی سپاهان درخصوص پیروزی تیمش برابر ذوب آهن صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی؛محرم نویدکیا پس از برتری 2 بر یک سپاهان مقابل ذوب آهن اظهار داشت:

روز گذشته هم گفتم که بازی سخت و پیچیده ای است و واقعا هم همینطور بود. ذوب آهن نیم ساعت اول خیلی بهتر بازی کرد و دو سه موقعیت خوب گیر آورد، اما بعد از آن یک مقدار بهتر شدیم و از دقیقه 30 تا 45 خوب کار کردیم. در 30 دقیقه اول یک در مقابل یک و فضاها را از دست دادیم و آنها خیلی بهتر بودند و حق شان گل هم بود.
وی ادامه داد:

ضربه ایستگاهی امید فوق العاده بود و شرایط ما را بهتر کرد. نیمه دوم ذوب آهن نا امیدانه بازی می کرد، اما از دقیقه 70 بهتر کار کرد. یک پنالتی برایشان اعلام شد که درستی و نادرستی اش را نمی‌دانم. بعد از آن از دقیقه 75 می‌توانستیم از فضاهایی که به دست آوردیم، بهتر استفاده کنیم.
نویدکیا عنوان کرد:

بچه های جایگزین سعی کرده اند بهترین بازی را انجام دهند. فقط یکی دو مورد بود که خوب نبودند. خیلی از وقت‌ها برخی از بازیکنان فرصت حضور در ترکیب اصلی را نداشتند، اما انرژی مثبت دادند و باید ممنون دار آنها باشیم. حالا به اینکه در یکی دو بازی تعویضی‌ها گل زدند، اعتقادی ندارم. یک سرمربی در طول فصل شاید 30 تعویض انجام می‌دهد و چند مورد هم گل می‌‌زنند. اینها فکر نمی‌کنم مورد خاصی باشد.
سرمربی سپاهان در پایان عنوان کرد:

بازی آخر ما در اصفهان است و باید از رسانه‌ها تشکر کنم. از پلیس راهور و نیروی انتظامی هم تشکر می‌کنم که در یک سال گذشته ما و هواداران اذیت شان کردیم. این صحبتم شاید حرفه ای نباشد، اما دوست دارم از ذوب آهنی‌ها تشکر کنم. یک صحبت و بحثی در طول بازی شد و از آنها عذرخواهی می‌کنیم. موضوع دوم اینکه به آنها می‌گویم که شما خیلی حرفه ای هستید و با این فوتبال نباید ناامید باشید. حریفان شما خارج از خانه بازی دارند و باید با امید کار کنید. واقعا ذوب آهن تیم خوبی است و امیدوارم هفته بعد هم ما و هم هواداران خود را خوشحال کنند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.