دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

شکیری: به سران لیورپول گفته ام به دنبال چالشی جدید هستم

شکیری: به سران لیورپول گفته ام به دنبال چالشی جدید هستم

بازیکن سوئیسی باشگاه لیورپول می گوید درخواست جدایی اش را به گوش سران لیورپول رسانده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از کوریره دلو اسپرت، ژردان شکیری بازیکن سوئیسی باشگاه لیورپول به همراه این تیم توانسته به قهرمانی لیگ انگلیس و لیگ قهرمانان برسد و دوران خوبی در این باشگاه داشته است اما این بازیکن با وجود تمام این جام ها به خاطر کم بازی کردن در پیراهن قرمزها ناراحت است و قصد دارد از این تیم جدا شود.

بنا به ادعای کوریره دلو اسپرت، این بازیکن به طور رسمی از باشگاه خواسته تا مقدمات جدایی اش را فراهم کند و در میان گزینه های او حضور در لیگ ایتالیا نیز دیده می شود. این بازیکن دیگر از نیمکت نشینی خسته شده و به دنبال حضور در تیمی است که به طور دائم در ترکیب به میدان برود.

این بازیکن در گفتگو با رسانه ایتالیایی کوریره دلواسپرت در این باره گفت:

در این مقطع از دوران بازی ام، مهم ترین نکته این است که بتوانم به شکل دائمی بازی کنم اما در سه فصل اخیر چنین اتفاقی نیافتاده است. به باشگاه لیورپول گفته ام که آماده تجربه کردن چالشی جدید هستم. آنها هم در خواست مرا قبول کردند و در حال بررسی پیشنهادات هستند.
شکیری که از سال 2018 در لیورپول توپ می زند، در 63 بازی برای این تیم 8 گل به ثمر رسانده که آمار فوق العاده ای به نظر نمی رسد. او در این باره می گوید:

تنها 29 سال دارم. در بهترین لیگ های اروپا با زی کرده ام و دوست دارم به این روند ادامه دهم. هنوز به فکر خداحافظی از فوتبال نیستم. باید منتظر ماند و دید چه پیش می آید.
یکی از گزینه های او برگشت به ایتالیا است. شکیری با حضور در اینتر تجربه حضور در ایتالیا را دارد. او در این باره می گوید:

چه چیزی با اینتر اشتباه پیش رفت؟ گاهی اوقات در فوتبال پیش می آید که بازیکن در زمان اشتباه در جای اشتباه باشد. قبلا گفتم فوتبال ایتالیا کند است و فکر نمی کنم این فقط نظر من باشد. با این حال در سال های اخیر فوتبال ایتالیا پیشرفت زیادی کرده است و گواه آن قهرمانی آنها در مسابقات یورو است.
در پنجره قبلی نقل و انتقالات، چند باشگاه ایتالیایی از جمله رم برای جذب شکیری اقدام کردند اما لیورپول مانع نهایی شدن این انتقال شد. شکیری می گوید:

بله، رم به من علاقه داشت. در آن بازه ممکن بود به رم یا سویا بروم ولی لیورپول در آن مقطع تمایلی نداشت در مورد من با سایر تیم ها مذاکره کند.
این روزها با حضور ساری در لاتزیو، خبرهای زیادی از علاقه این تیم به شکیری به گوش می رسد. این بازیکن می گوید:

مذاکرات مستقیمی نداشته ایم. مشاورانم با تیم های خواهانم صحبت می کنند و مرا در جریان علاقه باشگاه ها قرار می دهند. باید از آنها سوال کنید. برای باشگاه لاتزیو احترام زیادی قائلم. برای سال های طولانی نتایج این باشگاه را دنبال می کردم. این باشگاه بسیار بزرگ است و بازی زیر نظر ساری بسیار وسوسه انگیز خواهد بود

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.