دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰

خلعتبری زمان خداحافظی اش از فوتبال را اعلام کرد

خلعتبری زمان خداحافظی اش از فوتبال را اعلام کرد

مهاجم تیم سپاهان از تمدید قرارداد خود با باشگاه سپاهان برای فصل آینده لیگ برتر خبر داد و گفت: فصل بعد با فوتبال خداحافظی می کنم

به گزارش ایران ورزشی، محمدرضا خلعتبری بامداد دوشنبه بعد از مصاف سپاهان و ذوب آهن در جمع خبرنگاران گفت:

می‌دانستیم بازی خیلی سختی مقابل ذوب آهن داریم، متأسفانه شرایط تیم خوب نبود و بازی سختی بود زیرا می‌دانستیم جایگاه واقعی ذوب آهن اینجا نیست.
خلعتبری افزود:

ذوب آهن از لحاظ بازیکن نیز قوی است اما در اول فصل از داوری ضربه خوردند وگرنه جایگاه واقعی این تیم با مجتبی حسینی حداقل در هفت هشت تیم بالای جدول است.
مهاجم تیم سپاهان ادامه داد:

شرایط جدول به نحوی بود که به نتیجه این بازی احتیاج داشتیم که تا روز آخر به قهرمانی امیدوار باشیم. ذوب آهن نیمه اول عالی بازی کرد و چند موقعیت خوب ایجاد کرد که تبدیل به گل نشد و ما توانستیم از موقعیت‌های خود استفاده کنیم.
خلعتبری اضافه کرد:

من مطمئنم ذوب آهن هفته آخر بازی خود را در اصفهان می‌برد و در لیگ می‌ماند واقعاً حق این تیم این جای جدول نیست و از بازی که امروز از آنها دیدیم این نباید به لیگ یک سقوط کند.
قهرمان نشویم تقصیر خودمان است

خلعتبری تصریح کرد:

متأسفانه یکی دو بازی امتیازات بدی از دست دادیم، در تبریز مقابل ماشین سازی و مقابل سایپا و پیکان هم امتیاز از دست دادیم و اگر قهرمان نشویم به خودمان باخته‌ایم اما تمام تلاش خود را می‌کنیم.
خلعتبری افزود:

محرم فصل اول مربیگری خود را سپری کرد و بسیار نیز تأثیرگذار بود و ما هم تلاش خود را کردیم و سه امتیاز دیگر با ۶۵ امتیاز که مد نظرمان بود فاصله داریم مطمئناً هفته آخر نیز برای پیروزی تلاش می‌کنیم.
مهاجم تیم فوتبال سپاهان در خصوص احتمال تمدید قرارداد خود با سپاهان گفت:

احتمالاً قرارداد خودم را یک فصل دیگر با سپاهان تمدید کنم و فکر می‌کنم فصل بعد فصل آخر بازی من باشد و در سپاهان با فوتبال خداحافظی کنم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.