یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱

اسماعیل گودرزی: جایگاه نکونام مستحکم است و پورموسوی نمی‌تواند برای ما تصمیم بگیرد

اسماعیل گودرزی: جایگاه نکونام مستحکم است و پورموسوی نمی‌تواند برای ما تصمیم بگیرد

نایب رئیس هیات مدیره باشگاه فولاد خوزستان ضمن حمایت از جواد نکونام، گفت: آرامش تیم را فدای پاسخ دادن به صحبت‌های پورموسوی نمی‌کنیم

به گزارش ایران ورزشی، اسماعیل گودرزی درباره اظهارات اکبر پورموسوی در نشست خبری بعد از دیدار فولاد و صنعت نفت به تسنیم گفت:

معمولا مربیان بعد از اینکه بازی تمام می‌شود، فشار روحی و روانی زیادی را تجربه می‌کنند، مخصوصاً اینکه اگر تیم باخته باشد که دیگر بدتر می‌شود. در آن شرایط وقتی مربی مصاحبه می‌کند، فشارهای درونی‌اش را تخلیه می‌کند و صحبت‌هایی را به زبان می‌آورد که شاید در شرایط عادی بازگو نکند.
گودرزی درباره اینکه پورموسوی گفته اجازه نمی‌داد نکونام در خوزستان مربیگری کند، افزود:

ایشان نمی‌تواند برای مجموعه فولاد تصمیم بگیرد و اجازه دخالت را به کسی نمی‌دهیم. جایگاه نکونام در فولاد مستحکم است و فقط هیئت مدیره برای تیم تصمیم می‌گیرد. به هر حال فشار روحی و روانی زیاد است و ممکن است حرف‌هایی زده شود که خیلی خوب نیست. مصاحبه آقای پورموسوی را دیدم و فکر نمی‌کنم این مسائل در فوتبال حرفه‌ای جایی داشته باشد و بهتر است ماهم به آن نپردازیم.
نایب رئیس هیات مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان، ضمن حمایت مجدد از سرمربی این تیم عنوان کرد:

ما در جام حذفی شانس قهرمانی هستیم و در لیگ هم کارمان هنوز تمام نشده، مگر می‌شود در این زمان کسی از سرمربی تیمش حمایت نکند؟ قهرمانی در جام حذفی در دسترس ماست و تا لحظه آخر از نکونام حمایت می‌کنیم. ایشان برای تیم زحمت کشیده و الان گزینه قهرمانی و کسب سهمیه هستیم. حتما باید حمایت کنیم تا تیم با آرامش کارش را انجام دهد.
گودرزی درباره اینکه در روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر تغییرات در کادر فنی و مدیریتی فولاد شده بود، با بیان اینکه «الان وقت تغییر سرمربی و مدیر نیست» اشاره کرد:

هنوز فصل تمام نشده از بیرون می‌خواهند مدیر و سرمربی عوض کنند. برای ادامه همکاری از سوی دو طرف توقعاتی وجود دارد که باید تفاهم شود.
گودرزی درباره اینکه پورموسوی اتهام جادوگری به نکونام زده است، تصریح کرد:

من، شما، رسانه‌ها و فضای مجازی باید این مسائل را کنترل کنیم و اجازه ندهیم «بُلد» شود. فردی به عنوان سرمربی صنعت نفت آبادان از روی عصبانیت حرفی زده و ما نباید به آن پر و بال بدهیم. اگر بخواهیم ماهم به این مسائل توجه نکنیم، بی‌اخلاقی عادی می‌شود و  چیزهای دیگر هم گفته می‌شود.
گودرزی تاکید کرد:

هرچه گفته شده برای ما تمام شده و الان مهمترین مسئله آرامش فولاد است و این آرامش را فدای پاسخ دادن به افراد نمی‌کنیم. باید از همه امکانات استفاده کنیم تا انشاءالله قهرمان جام حذفی شویم. اگر بخواهیم در این شرایط حساسی که قرار داریم، به دنبال جواب دادن به دیگران باشیم، فرصت را از خودمان گرفته‌ایم. انشالله آقای پورموسوی هم عصبانیت و مشکلاتش بر طرف می‌شود.
عضو هیات مدیره فولاد افزود:

باشگاه فولاد به دنبال تنش و حاشیه نیست و قرار نیست به هر  صحبتی عکس‌العمل نشان دهد. صحبت‌ها و ادعاهایی مطرح شده است و انشاالله کمیته اخلاق به آن رسیدگی می‌کند. به آقای نکونام هم می‌گوییم که پاسخی ندهند. باشگاه فولاد در این مقطع حساس خود را  از حاشیه دور نگه می‌دارد و موضوع را از مراجع مربوط پیگیری می‌کند.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.