سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱

روبرتو کارلوس: هواداران چلسی باید مجسمه جورجینیو را بسازند

روبرتو کارلوس: هواداران چلسی باید مجسمه جورجینیو را بسازند

جورجینیو پس از قهرمانی با چلسی در لیگ قهرمانان اروپا و فتح یورو 2020 با ایتالیا به یکی از گزینه های کسب توپ طلا تبدیل شده است. روبرتو کارلوس نیز به حمایت از این بازیکن برزیلی-ایتالیایی پرداخت.

به گزارش ایران ورزشی؛کارلوس در مصاحبه با لا ریپابلیکا گفت:

بازیکنان ایتالیا فقط فوتبال خوبی ارائه نکردند بلکه از نظر ذهنی نیز کاملا آماده بودند. فقط وقتی از نظر ذهنی آماده باشید می توانید خود را از زیر فشار پاس های اسپانیا و قدرت بدنی انگلیس رها کنید. ایتالیا در طول مسابقات پیشرفت کرد و کاملا شایسته قهرمانی بودند.
هر تیمی از جمله تیم ملی برزیل به بازیکنی چون جورجینیو نیاز دارد. او تکنیک، آینده نگری و آرامش را در کنار یکدیگر دارد. جورجینیو همیشه می داند که بهترین کار چیست. او در توپ گیری نیز فوق العاده است. جورجینیو در قهرمانی ایتالیا و چلسی، نقش سرنوشت سازی داشت. همه افراد قدرت درک بازی جورجینیو را ندارند. باید نگاه خود را در طول بازی به سمت جورجینیو معطوف کنید تا متوجه این موضوع شوید. او به اندازه ای باهوش و خوب است که همه چیز را ساده جلوه می دهد و معمولا چیزهای ساده به چشم نمی آید. جورجینیو به چلسی در قهرمانی لیگ اروپا و سپس لیگ قهرمانان اروپا کمک کرد بنابراین هواداران چلسی باید مجسمه او را بسازند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.